reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOSMETYKI DLA DZIDZI

reklama
Ja kupiłam wszystko Bubchena - na początek mydełko, oliwka i krem do buzi, a na później szampon i płyn do kąpieli z oliwką + sudocrem
trafiłam w hurtowni dziecięcej takie duuuuże opakowania w b. dobrych cenach
o Bubchenie słyszałam same dobre rzeczy i to od świeżo upieczonych mam :)
 
Ja zato mam chusteczki z pampersa, oliwke z nivei, a mydełko i krem z bambino, wolałabym wszystko miec z pampersa ale niema oliwki ani mydełka. Ale chyba bede tylko na nivei i pampers.
 
w ogole nie zamierzam uzywac mydelek- moim zdaniem wszystkie one za bardzo wysuszaja skore i nadaja sie tylko do mycia rak, a nie bede przeciez maluchowi specjalnie mydla do mycia rak kupowala. Jak juz podrosnie to pewnie bedzie mial myte dove- bo to jedyne mydlo ktore mi zbytnio na rece nie szkodzi.
Dla mnie najglupszym pomyslem jest najpierw takie mycie ktore wysusza mocno skore, a potem zeby temu wysuszeniu zaradzic, smarowanie jakimis oliwkami. Grunt to nie przesuszyc skory.
A i jeszcze gdzies czytalam rady dermatologa- podobno oliwki do smarowania najbardziej zwykle uczulaja.
 
Ja kupiłam Nivea Baby płyn z oliwką i krem "na każdą pogodę" (w razie mrozów i wiatru). Oliwkę mam Johnsona, bo sama jej używam, zobaczę, jak synuś na nią zareaguje. Oprócz tego kupiłam tez Sudocream. A husteczki mama mi kupiła, nazywają się "Dzidziuś" i pani w Rossmanie, która akurat ma kilkumiesięcznego maluszka, bardzo je polecała, bo są tańsze, a podobno równie dobre. Zobaczymy.
 
zdecydowałam sie na komplecik z penatena zobaczymy to mi polecała wiekszość pytanych doświadczonych
chociaz każdy ma swoje zdanie ;)
 
ja jesli chodzi o kosmetyki to narazie mam tylko chusteczki bambino i mydelko nivea, pozostale rzeczy jeszcze do kupienia
 
kremy do buzi - te na kazdą pogode lub przeciwsłoneczne często są od 6 miesiaca - kupując zwróccie na to uwagę.
 
reklama
A ja mam z Nivea Baby: krem na kżdą pogodę (już od chwili narodzin można go stosować), płyn do kąpieli i mydełko. Olwikę mam z bambino, wolałabym z Nivei, ale nie było w sklepie.
 
Do góry