reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOSMETYKI DLA DZIDZI

krem nivea na każdą pogodą strasznie trudno się wchłania i rozsmarowuje - Piotruś dostaje szału jak widzi opakowanie ;)
 
reklama
Azik ja właśnie sprawdziłam specjalnie w sklepie, bo miała kiedyś próbkę i wiem, że tak się trudno go rozsmarowuje, że szok, ale ten jakiś inny. Fakt, że się długo wchłania, ale z rozsmarowaniem nie miałam żadnego problemu.
 
Jeśli chodzi o krem na każdą pogodę to polecam z bubchen - świetnie się rozsmarowuje, nie ma prawie zapachu i jest skuteczny - wypróbowałam na sobie przy mrozie -30st :)
 
kupilam kremik bambino ale teraz patrzac na sklad widze ze zawiera tlenek cynku i nie wiem czy mam to stosowac tez na buzie, no niby jest napisane ze do twarzy i ciala od pierwszych dni zycia ale ktos na forum mowil ze z tym cynkiem to glownie na pupe , co robic? nadaje sie czy nie?
 
mamaboo - a to taka mała tubka? - bo ja mam taką (krem na każdą pogodę - hipoalergiczny - zawiera pantenol)
może coś nowego wypuścili?

fajnie natłuszcza - ale nie dla Piotrka ;)
może przy małym się sprawdzi ;) - Bartuś nie ucieknie ;D
 
ja kupiłam kosmetyki bubuchena, dostałam zestaw nivea, poza tym mam sudocrem i balneum,chusteczki pampers sensitiv
w moim szpitali używają jonsonsa ale można używać od początku swoich, poza tym dają wyprawkę w której jest zestaw jonsona, sudocrem, pampersy
 
ja dziś w końcu dowiozłam sobie Alantan i Linomag; poza tym dalej tylko mydło i krem pielęgnacyjny Bambino i małe opakowanie Sudocremu; chusteczki mam Pampersa (1op.) i Bambino (1op.)
 
reklama
a ten sudovrem
tez kupilam
mozna stosowac zapobiegawaczo przy kazdym przewijaniu raz dziennie czy tylko na odpazenia???
 
Do góry