reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOSMETYKI DLA DZIDZI

Mama Boo

Mama Zinella i Whitmona
Dołączył(a)
25 Lipiec 2005
Postów
2 013
Miasto
Górny Śląsk
Dziewczyny na kosmetyki jakiej firmy się zdecydowałście ? Bo ja słyszałam, że Johnson strasznie duzo dzieci uczula. Myślałam o Nivei. A Wy ?
 
reklama
my też na razie obstawiamy Bambino (mydło + krem) + najmniejszy Sudocrem do ewentualnych czerwonych pup
 
nie wiem jak z tym jonsonem tez slyszalam ze uczula,jednak moja przyjaciolka synka smaruje tymi kosmetykami i nic mu nie wychodzi
wydaje mi sie ze to zalezy od skory dzidzi-jedne beda sluzyc inne np.uczulac,
ja mam wszystko z nivea tzn.mydelko,krem przeciw odparzeniom,mleczko i krem do buzki bambino
 
u mnie położna mówiła, że na czerwona pupę to lepiej linomag czy bepanten, bo sudokrem posiada cynk, który wysusza i to dość mocno. a sudokrem stosuje się na odleżyny też. mówiła, że sudokrem to już w ostateczności.
 
ja generalnie nie cierpię Sudocremu - dlatego mam najmniejszy pojemnik (właśnie na wszelki wypadek) - no i kilku osobom się sprawdził; za to wierzę w Alantan ale ciągle zapominam go przywieźć
 
o alantanie slyszalam dobre opinie,sudokremu nie kupuje bo u nas w sszpitalu daja probki kosmetykow i wlasnie jest ten najmniejszy pojemnik sudokremu(uzyje go w razie jak wyjda maluszkowi jakies krostki,odparzenia)
 
reklama
ooo nawet nie zauważyłam ze juz powstał ten wątek
to wiecie jaki ma związek penaten z jhonsonem
bo jakiś ma na pewno
 
Do góry