reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki dla kobiet w ciąży i po ciąży

reklama
Ale stary temat odświeżyłam :-)
Chciałam zapytać o make-up. Jakiego podkładu używacie, zależy mi na kryjącym obecnie, bo dżordże powyskakiwały na brodzie :wściekła/y:, a ja jakoś w podkład nie umiem trafić. Przysypujecie czymś?
 
Matusia ja podkładów mam całe mnóstwo, kryjące są dobre z Revlona, ale ja zazwyczaj mieszam kilka teraz np dax cosmetics z revlonem i z aa podkładem :p. Jeżeli chcesz dobrze zamaskować niedoskonałości cery - to warto zainwestować w kamuflaż tylko trzeba się podszkolić z używania go - na co jaki kolor użyć ;-)
Moim zdaniem również, bardzo istotna jest baza pod podkład - sprawia że puder ładniej się rozprowadza, cera ma bardziej jednolity kolor, no i efekt trwa dłużej - polecam silikonową z dax cosmetics seria cashmire, albo Vichy - nie tworzy masek! :tak:

Ja już na podkład zazwyczaj nie nakładam pudru sypkiego - jakoś mi za cięzko wtedy, jedynie róż, bądz brązer do konturowania twarzy.
 
Ostatnia edycja:
O, żelka, ale mi dużo napisałaś. Fajnie. A ja lubię sam podkład z Vichy, tylko drogawy jest. Z Revlon mam ale za ciemny wzięłam i mi nie pasi zbytnio, mimo iż moje kuzynki są zachwycone.
 
Matusia mi sam revlon też nie pasi mam Photo ready, dlatego mieszam z dwoma innymi :) i jest perfecto. Z kolei Vichy podkładów nie moge używać jakoś mi tak nie zgrywają się z cera wcale a wcale, iałam chyba trzy i wszystkie pooddawałam :/ z resztą mnie Vichy czesto uczula :szok:
 
ja mam podkład z isa dora ale za często nie używam :-p
bazy nigdy nie używąłam , ale koleżanka mi ostatnio pokazała taką fajną jakby sylikonową .. super.. muszę sobnie zakupić kiedyś :-)

 
revlon colorstay jest dobrze kryjący, prawie tak samo jak double wear z estee lauder.

a jak zależy Ci na naprawdę dobrym kryciu to polecam dermacol- przykryje wszystko, tylko wybór kolorów mizerny, bo jak dla mnie dość ciemne.Kosztuje ok20zł więc nie majątek.Kryje tak mocno,że zastępuje korektor.No ale coś za coś- jest dość ciężki i na codzień bym nie poleciła, chyba że tylko na te kłopotliwe miejsca.

Osobiście to odstawiłam dwa lata temu wszystkie podkłady, przeszłam na te w 100% mineralne, ale tez używam ich "na wyjścia", na codzień szkoda skóry.No ale najpierw musiałam ją doprowadzić do stanu używalności bez podkładu.
 
Jaipur, a jakim sposobem osiągnęłaś ten "stan używalności bez podkładu"? Ja od jakiegoś czasu mocno myślę o tym i zastanawiałam się nad serią zabiegów mikrodermabrazji diamentowej, ale ciągle się waham czy to najlepszy sposób.
 
reklama
madzikk kwasy, fraxel plus mezoterapia igłowa.W lutym/ marcu bym chciałam Cosmelan,ale nie wiem czy się zdecyduję bo to 2 tygodnie co najmniej niewyjściowego buraka na twarzy(ale widziałam efekt na koleżance- twarz jak z okładki). Mikrodermabrazja działa na mnie ,że tak powiem- kosmetycznie.Robię tak raz na 1-1,5mca, w ramach pielęgnacji(z mezoterapią bezigłową), bo peelingów zapominam używać.Ale ja mam grubą skórę,mieszaną w kierunku tłustej więc delikatne mizianie nie działa.
 
Do góry