reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki dla kobiet w ciąży i po ciąży

Łał, jaipur! Ale zabiegów. A to nie niszczy cery? Pewnie nie bardziej niż podkład. Ja mam kilka czerwonych przebarwień po wyduszaniu :zawstydzona/y:, a mikrodermabrazja mnie bolała. Ogólnie to nie mam jakiś dziur do ukrywania, ale Twoje zabiegi mnie zainteresowały, chociaż pewnie to musi robić doświadczona kosmetyczka.
 
reklama
matusia mikrodermabrazja raczej nie powinna bolec, więc może kosmetyczka była do d...? mnie kiedyś u jednej nawet peelling kawitacyjny bolał, czego efektem sa popękane naczynka na skrzydełkach nosa ;/

a zabiegi o których pisałaś jaipur,to raczej dermatolog, prawda?
myslałam o fraxelu ale wydał mi się bardzo drogi zważywszy, że to seria zabiegów. także póki co za dwa tygi idę na kwasy, w sobote byłam na kawitacji bo zanieczyściłam sie troszkę ;)
 
tak, to lekarz med.estetycznej.Czy to "niszczy skórę? raczej odwrotnie, cofa zniszczenia wynikające z normalnego "zużycia" skóry przez środowisko, wiek i inne czynniki.
bra przy fraxelu wystarczy w naszym wieku 1-2 zabiegi,szczególnie nowego fraxela(ja robiłam tym clear&brilliant) seria to dla Pań już w zaawansowanym wieku.
Matusia jak Cię bolała mikro, -tzn czułaś jakby ktoś Ci szurał czymś po twarzy i drapał, to znaczy się ,że Pani kosmetyczka za bardzo się przyłożyła, albo miała głowicę nieco wysłużoną i ścierała obrzeżami, bo na środku nic już nie zostało z pyłu diamentowego.
 
dwa zabiegi to juz brzmi inaczej, pomyslę, ale tym razem wybiore się do innego lekarza ;)
 
Matko Boska!!!! Jaipur:szok: mnie z samego przeczytania się cera poprawiła;-):-D

Na kwasy trzeba wiedzieć gdzie pójść bo niedoświadczona osoba może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Ostatnio używam GOSH NATURAL TOUCH nawet fajny jest i dobrze kryje REVLON COLORSTAY dla mnie beznadziejny, dla mnie dobry był też YSL, Teint Resist. Fajnie jest pomieszać kilka odcieni tak jak Żelka pisała:tak:
 
ja na chwilę obecną szukam odpowiedniego podkładu, tzn nie mogę konkretnego polecić. estee lauder double wear o ktorym pisała jaipur jest faktycznie dobry, choć dośc ciężki, ale na zime powinien być w sam raz. ja od ok dwóch tygodni nie nakładam na twarz nic, wyjątkowo nie mam nastroju na pindrowanie, ale jednocześnie nie czuję się z tym dobrze. chyba trzeba wziąć się w garść i wrócić do starych nawyków :tak:
 
Laski nie wiem czy mogę tu napisać? Kamcia jakby co to skasuj;-)

Jakby któraś chciała to mam do opchnięcia perfumę ESTEE LAUDER beyond paradise jakieś pół flakonika trzydziesto mililitrowego;-)
 
Hi Hi ja też :-p ale to wstyd raczej :zawstydzona/y:
ale teraz poczytałam troszkę i kurcze całkiem to wszystko fajne :tak: a ten fraxel szczególnie :szok: tylko że drogi dziad!

jak już się ustatkuje wszystko u Nas to koniecznie muszę też się wybrać do kosmetyczki :tak:
 
reklama
Do góry