reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla mam. Rozstępy - kremy/balsamy do biustu i ciała

Ewuuu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2020
Postów
1 195
Jakich kremów bądź balsamów używacie przeciw rozstępom? Jaki jest przedział cenowy?
 
reklama
Na rozstępy trudno jest kupic sobie jakis kosmetyk bo niestety ale kosmetyki mają często ograniczone działanie jesli chodzi o problem z takimi zmianami. Moim zdaniem lepiej zastanowić sie nad jakimś kosmetykiem na cellulit, jeśli masz. Jak Nolicell
A na rozstępy wybrać się na laser.... Bo często własnie laser najbardziej pomaga.
 
Ostatnia edycja:
Tu akurat sie nie zgodze. Regularne stosowanie dobrego kosmetyku w ciazy pomaga i rozstepy albo sie nie pojawia albo jest ich o wiele mniej. Ja uzywalam i uzywam olejku ktory jest super na rozstepy. Rozjasnia te ktore juz sa a nowe nie powstaja. Jesli masz jakies pytania pytaj smialo [emoji56]
 
Oejek bio oil jest bardzo dobry na rozstępy. Poza tym używałam kremy od Eveline na cellulit i też dobry efekt :)
 
mi mocno pomógł po karmieniu krem na biust z frashe, ale jednak poza tym zaczełam ćwiczyć, masować się, peelingować. tak samo robiłam na cellulit tylko że jeszcze wleciała dieta i sinial do smarowania się na co dzień. polecam jeszcze zacząć w domu robić sobie sobie body wrappingi. aaaaa! polecam tez rozkroić ziemniaka surowego i nim jeździć po skórze, ewentualnie wmasowywać w sobie sok z marchewki lub rozbite białka jajek.
 
Też niestety słyszałam, że jak już są rozstępy to nic się z nimi nie da zrobić, jedynie zabieg... Ale stosowanie dobrych kosmetyków w trakcie ciąży chyba pomaga w ochronie przed ich pojawieniem się. Chociaż pewnie najwięcej ma na to wpływu genetyka... czyli loteria :D
 
mi mocno pomógł po karmieniu krem na biust z frashe, ale jednak poza tym zaczełam ćwiczyć, masować się, peelingować. tak samo robiłam na cellulit tylko że jeszcze wleciała dieta i sinial do smarowania się na co dzień. polecam jeszcze zacząć w domu robić sobie sobie body wrappingi. aaaaa! polecam tez rozkroić ziemniaka surowego i nim jeździć po skórze, ewentualnie wmasowywać w sobie sok z marchewki lub rozbite białka jajek.
rónież polecam ten krem :D
 
wydaje mi się, że biust to nie jest aż taki problem jak uda i brzuch, kremowałam się i olejowałam jeszcze przed ciążą preparatami dla przyszłych mam (Mustela, Sebomed) i żadne nowe rozstępy się nie pojawiły
 
ja stosowalam taki fajny olejek, wlasnie z przeznaczeniem, żeby zapobiec rozstepom, cala ciąże systematycznie sie smarowałam i ani jednego rozstepu nie mam :)
 
reklama
Do góry