reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla mamuś

reklama
No właśnie doświadczone Mamuśki jak to u Was wygląda z ciałkami po pierwszych ciążach? Zostały jakieś pamiątki (rozstępiki itd.)
Ja na razie konserwuję się jak zwykle balsamami ....ale pewnie to nie wystarczy - czas na zakup jakiś specjalistycznych .....(np na brzuszek i piersi)
Co wy na to polecacie coś ??:tak:
 
no niestety jestem doświadczoną mamusią
ale w tym temacie nie pomoge
niestety nie używałam żadnych kremików
a teraz to jest za późno
JESTEM JEDNYM WIELKIM ROZSTEPEM
hihihiiiihiiiiii
 
zajrzałam sobie do was i mam nadzieję, że mnie nie pogonicie :-) póki co kończy mi się 6ty m-c i rozstępów nie widzę:-) używam balsamu z rossmana "baby dream" i jestem zadowolona, próbowałam "ziajki" ale wyskoczyły mi jakieś plamy (jakby uczuleniowe)
BASIA.J na czerwcówkach juz pisałam dziewczynom, jak juz masz rozstępy, spróbuj Contractubex, powinien pomóc (choć trochę)
 
ale mi nie trzeba pomagać bo one mi juz nie przeszkadzaja
mój mąż mówi że nie oddał by moich rozstepów za nic na świecie
dla niego jestem piekna jaka jestem
więc kaske na kremiki przejadam

Ale dziewczyny naprawde warto w siebie zainwestować a szczególnie przy pierwszej ciąży
 
No wlasnie ja tez bym z checia chciala wiedziec jakich kremikow i balsamikow uzywac. Gdzies czytalam ze na piersi tez sa jakies specjalne :tak:
 
ja przez cala ciaze stosowalam kosmetyki z serii "babydream" z rossmanna: balsam i olejek do masazu. teoche dziwnie pachna, ale swietnie natluszczaja skore. pod koniec ciazy uzywalam jeszcze balsam przeciw rostepom musteli. no i nie mam ani jednego rozstepa po ciazy :-D
 
Dziewczynki, ja uzywam na brzuszek i posladki kremiku FISSAN nie jest drogi bo 100ml kosztuje 25zl jest bardzo wydajny.
Jesli chodzi o biust uzywam kremu MUSTELLA jest to specjalistyczny krem dla kobiet w ciazy, mozna go uzywac nawet podczas karmienia, ten niestety jest drozszy bo za 125ml trzeba zaplacic az 80zl. Poki co rozstepow nie ma, ja jestem zadowolona i polecam;)
 
reklama
Dziewczynki, ja uzywam na brzuszek i posladki kremiku FISSAN nie jest drogi bo 100ml kosztuje 25zl jest bardzo wydajny.
Jesli chodzi o biust uzywam kremu MUSTELLA jest to specjalistyczny krem dla kobiet w ciazy, mozna go uzywac nawet podczas karmienia, ten niestety jest drozszy bo za 125ml trzeba zaplacic az 80zl. Poki co rozstepow nie ma, ja jestem zadowolona i polecam;)
Witam mam pytanko zauwarzylam ze mieszkasz w Londynie wiec moze jestes w stanie mi pomoc .Czy te kremy sa rowniez w tutaj czy sprowadzasz je z Polski Pozdrawiam Marta Londyn
 
Do góry