reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla niemowląt i dzieci

reklama
my tez uzywamy tormentiol na wszelkie reakcje alergiczne i sie sprawdza :tak:

ostatnio kupilam olejek do kapieli balneum, ale zadnej poprawy w skorze Tomcia nie widze :-(
 
w szpitalu uzywali vaseliny, wiec kupilam bo jest bezpieczna i nawilza(tak mi powiedziano:-))
z tego co pamietam tormentiol dziala cuda, masc uzywalam jak dzidzia miala bardzo czerwona pupe po biegunce, a wszystko inne zawiodlo:tak:
 
Ostatnio miałam okazję w Polsce przetestować pieluszki Belli - Happy i na prawdę dają radę. Polecam! Chusteczki do pupki Belli aloesowe też całkiem ok.
 
dziewczyny, powiedzice mi jedną rzecz..

do tej pory kupowałam pampersy new born 2 te żółto zielone ale dzisiaj wpadły mi w ręce baby dry 2 te niebieskie i wstrzymałam sie z kupnem zeby sie poradzić czym one sie dokładnie roznia i ktore sa lepsze....
 
Madziula ja już próbowałam kiedyś poruszyć ten temat ale zostałam brzydko mówiąc "olana" hehe. Kupiłam zielono niebieskie i szczerze mówiąc, to oprócz nadruku innej różnicy nie widzę.
 
Milka no własnie bo ja widzialam ze tam inny nadruk jest i taki rysunek ze one jakies ekstra chlonne czy cos.. hmmm moze sie skusze na jedno opakowanie a powiedz mi czy new born maat 2 rozni sie od baby dry maat 2??? czy sa takie same???
 
Madziulka ja tam wolę BabyDry,uważam że są bardziej chłonne od tych żółtych pampków.Jak zakładam moim o 20.00 do spania czystego to przebieram go dopiero o 6.00 rano,wcześniej nie ma potrzeby,no chyba że,któraś ma kupkę to wtedy przewinę...kto by chciał w gów**e spać...
 
reklama
Do góry