reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla niemowląt i dzieci

reklama
Dziewczyny, niedawno wróciłam z zakupów i melduje, ze w ETOS-ie zakupiłam dwa pudła husteczek do pupci (2 x 6 szt) w promocyjnej cenie 10€. Nie wiem czy wszedzie jest taka promocja, ale moze warto sprawdzic;-)

Aha i zapomnialam Wam dziewczyny podziękowac za dyskusję o emolientach. Kąpię małą już jakiś czas w Balneum Baby i wprost rewelacja - skóra przestała być taka sucha, szorstka i czerwona
 
Iskierko oooo super dzieki, wybiore sie po ten balneum :)

a który uzywacie? licht vettend czy extra vettend???
 
Ostatnia edycja:
Madziula musisz sama to ocenic, jaka skore ma Martyna, jesli mocno sucha to extra vettend bedzie lepszy.
Tomek przez skaze mial bardzo sucha skore kolo uszek i na kolanach, ale nam balneum niestety nie pomoglo..:dry::-(
 
myśle że jednak w naszym wypadku licht wystarczy...

Iskierka pierwszy raz stosujesz chusteczki etosowskie?? ja zmieniłam bo po nich Martyna miała czerwona pupę....
 
Ja mam balneum extra vetted i jest super. Ale dziś się przyjrzałam Weledzie i następnym razem kupię zestaw właśnie z Weledy bo jest i do kąpieli i krem na buźkę i olejek ktorym mozna smarowac dziecko rano. A z Balneum jest tylko olejek i krem, ktory sie bardzo ciezko rozsmarowywuje....

Madziula, ja generalnie używam husteczki i pampersy jakie tylkjo wpadną mi w łapki w promocjach i jeszcze nie mialam problemów, Wierzę więc że i po tych nic malej nie bedzie. O dziwo skóry na pupciu nie ma aż tak wrażliwej jak np na rączkach czy nóżkach....
 
ogólnie moje dziecię nie wymaga specjalnej pielęgnacji bo skore ma super ale ostatnio ma jakas wysypke na głowce i na brwiach, czyli tam gdzie włosie iii lekko sie łuszczy... nie wiem czy cos zjadłam co mogło ją uczulic , nie ograniam jeszcze dobrze potówek od wysypek... tzn na szyi wydaje mi sie ze to potówki ale na glowce zalatuje na wysypke ale reki nie dam uciać.... no chyba ze wystarczy ze bede balsamowac głowke....do tej pory głowki nie smarowalam...
 
Madziula a może to początki ciemieniuchy?
Mamo Z&M - ja przeważnie "wpadam" na takie promocje jak dziś całkiem przypadkiem. Ale dzieki za linka, na pewno się przyda :tak:
 
reklama
Do góry