reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla niemowląt i dzieci

dzięki dziewczyny, ja mam serie hipoalergiczną z natusana, wczoraj posmarowałam jej glowke i buźke i dzisiaj o niebo lepiej, bo już nie jest czerwone, bedziemy obserwować , jak sobie nie dam rady tym balsamem to napewno skorzystam z waszych rad :)
 
reklama
śpiesze donieść że kupiliśmy inne pampersy, nie zółto zielone, nie niebieski ale całe zielone i tez baby dry i sie okazało ze roznica jest taka ze nie maja w srodku siateczki tylko są bardzie softy i juz ich nie zmienie bo ta siateczka sie małej przylepia do pupy i odbija..... kurde ile rodzaju w koncu tych pampersow jest
 
O jak milo wrocic do tego watku, jak mi sie w koncu urodzilo dziecko :D
Moj Adas juz po urodzeniu w szpitalu zauwazono ze ma sucha, luszczaca sie skore na nadgarstkach , przy stopkach i lekko brzuszek. I powiedziano nam, ze ta skora po prostu musi zejsc.

My mamy poki co kosmetyki, ktore dostalam z DE od mojej mamy, Bubchen hipoalergiczne badolie do kapieli i jest super tez zostawia taka tlusta maz na dziecku, te suche miejsca dodatkowo smarujemy, bo kapiemy co 2 dni, ale oliwka z tej samej serii sie nie sprwadza na sucha skore W OGOLE! Ktos kiedys pisal, ze na sucha skore oliwki nie pomagaja bo nie nawilzaja czy cos... :-p

Sprawdzil sie natomiast z tej serii Bubchen mini krem intensiv z nagnietkiem i coraz mniej ma tej skorki schodzacej. Napewno jak sie nam skonczy ten Bubchen to kupimy jakies emolity zgodnie z waszymi sugestiami i dobrze wiedziec, ze jest podzial na lekko tluste i mocno tluste. :tak:

My na szczescie poki co nie mamy odparzen na pupie wiec procz kremu z cynkiem nie kupowalam nic, zadnych sudocremow itd Betaphen mam mala tubke ze szpitala i nawet nie zaczelam jeszcze..

Dziekuje za wasze opinie , bardzo nam sie przydaly i wiem juz czego szukac dla mojego malca.
 
O, dawno tutaj nie zagladalam.:tak:
Chcialam polecic wszystkim mamom tych dzieci ktore jeszcze nie maja zabkow :-p DENTINOX z PL. jest to zel, bo tu w Holandii tez znalazlam dentinox ale niestety w kroplach. Daje ulge doslownie w sekunde i dziaselka nie swedza juz tak :-) Naprawde kupcie to sobie, bo ja akurat przechodze ten temat i mama mi z pl wyslala paczke a w niej wlasnie dentinox zel - noce przespane :-D

Moze to i nie kosmetyk, ale sie przyda w domowej apteczce :tak:
 
Zgadzam się z The Hague na temat DentinoxuN.

Jeszcze chciałam polecić równiez z PL kosmetyki do mycia nivea. Mój Tymek już strasznie bryka w wannie i jak go w emolientach kąpałam to się ślizgał i przewracał w wannie, a nie jest to już taki bobasek że ma aż tak suchą skórę.
Więc raz na jakiś czas w emolium a na codzień nivea łagodny żel do mycia.
 
Ja myje Tomka w NIVEA od pierwszych dni, super seria :tak: mam jeszcze aksamitne mleczko po kapieli, skorka miekka i delikatna, no zupelnie jak pupa niemowlecia z reklamy :-D
 
reklama
ja polecam serie eloderm. Kupilam w aptece najpierw emulsje do kapieli, sprawdzila sie super, wiec dokupilam jeszcze krem i balsam. Wszystko bezpieczne, hypoalergiczne.
 
reklama
Do góry