reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla niemowląt mustela

Ines

Mama Arusia(*) i Mariczki
Dołączył(a)
22 Styczeń 2005
Postów
5 366
Co sądzicie o kosmetykach dla noworodków/niemowląt firmy mustela? Czy są warte swojej ceny? Używam w ciąży kosmetyków mustela przeciw rozstępom i do biustu. Też drogie ale jestem bardzo zadowolona! Czy ta seria dziecięca musteli jest warta polecenia?
Bardzo proszę o opinie i ew. rady które kosmetyki tańsze kupić w zamian :)

Pozdrawiam
 
reklama
cześć Ines,
kosmetyki Mustela są dla mnie zbyt drogie, więc w tej kwestii Ci nie pomogę. Ale wydaje mi się, że jest to firma godna zaufania.
My używamy kosmetyków Nivea i świetnie się u nas sprawdzają. Najbardziej lubię płyn do kompieli z dodatkiem oliwki. Samej oliwki już nie używam, bo nie ma takiej potrzeby.
Na forum czytałam też dużo pozytywnych opinii na temat kosmetyków "Skarb matki", ale osobiście ich nie używałam.
Pozdrawiam
Giza
 
Dzieki Giza :) Właśnie nad tymi kosmetykami Nivea Baby też się zastanawiam bo sporo tańsze a też dobre opinie słyszałam. Dziękuję za opinię :)
 
Ines: z musteli niebieskiej pozwoliłam sobie jedynie na preparat do mycia twarzy i pośladków dla noworodków, niemowląt i dzieci. fakt drogi, rzadko spotykany (i apteki śrubują ceny straszliwe), ale wart polecenia i wydanych pieniędzy - bynajmniej w naszym przypadku. używamy go do przemywania pyszczaka nawet kilka razy na dzień.
 
Ja tez mam wlasnie to co pisze kaska (nazywam to pchysiobebe) i jestem bardzo zadowolona gdy potrzebuje przemyc pupcie po np tormentiolu itd! schodzi idealnie i pupcia piekna!! fakt sa dosc drogie ale w internecie widzialam o ponad 10 zl tansze!!
 
Krem na słońce jest rewelacyjny. Po nivea Natalia dostała wysypki (dziwne, bo na inne kosmetyki nivea nie reagowała i nie reaguje wysypką). Innych musteli mnie próbowałam, uzywam bubchen, nivea własnie i lawendowej serii johnson&johnson, ale dopiero od jakis dwóch czy trzech miesięcy. Do pupy linomag i na noc sudokrem, ale to juz jakis czas temu, teraz pupy nie smarujemy.
 
Ja z Musteli Bebe mam szampon do włosów, który świetnie zwalczył końcowy etap ciemieniuszki oraz płyn do przemywania twarzy i pośladków. Muszę przyznać, że kosmetyki są drogie ale przy tym bardzo wydajne. Używam ich miesiąc a właściwie ubyło może 5% ;) Myślę, że spokojnie jeszcze będę je miała przez rok :) Oczywiście polecam obydwa: dzięki szamponowi, jak napisałam wyżej, pozbyłam się ciemieniuszki a płyn świetnie zmywa resztki kremów do pielęgnacji pupci i buźkę też nim myjemy.
Pozdrawiam
 
Aga, Kaska - moglbyscie napisac, jaka nazwe dokladnie na butelce ma ten preparat do przemywania twarzy i posladkow (najlepiej francuska, jak jest :))
Jestem za granica i nie chce zgadywac, o ktory chodzi - tu jest dostepna b.szeroka gama produktow Musteli, do samego przemywania bez splukiwania jest chyba ze 3-4 preparaty :(
 
Bardzo Wam dziękuje za opinie... :) Ostatnio rozmawiałam z położna i też bardzo chwaliła te kosmetyki. Mówiła że nie zna dzieciaczka którego by uczuliły i że są bardzo delikatne. Chyba się skuszę i jeśli tylko finanse mi na to pozwolą to kupię pierwszy zestaw kosmetyków właśnie z musteli...
 
reklama
Nakretka pisze:
Aga, Kaska - moglbyscie napisac, jaka nazwe dokladnie na butelce ma ten preparat do przemywania twarzy i posladkow (najlepiej francuska, jak jest :))
Jestem za granica i nie chce zgadywac, o ktory chodzi - tu jest dostepna b.szeroka gama produktow Musteli, do samego przemywania bez splukiwania jest chyba ze 3-4 preparaty :(
Proszę bardzo: "PhysiObebe Fluide nettoyant sans rincage" i pod spodem maleńkimi literkami jest napisane: "Siege-Visage" :) Dla mnie to czarna magia ;D A z polskiej etykiety: Płyn oczyszczający do twarzy i pośladków dla noworodków, niemowląt i dzieci 300ml PhysiObebe.
Pozdrawiam
 
Do góry