reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOSMETYKI DLANIEMOWLAKA - CO POLECACIE!!(ciemieniuszka, rumień, suchość skóry)

HEJ! Jestem mamą 3 miesięcznej Michalinki. Córcia ma bardzo delikatną skórkę więc jesteśmy na razie na etapie prób i błędów z kosmetykami. Co polecacie do pielęgnacji bardzo delikatnej skóry maluszka, jaki krem na zaczerwienioną pupkę i ciemieniuszkę???

A po co utworzyłaś drugi taki sam watek ??
 
reklama
Ja polecam Ziajka -Słoneczna emulsja dla dzieci SPF30 od pierwszych dni życia. Koszt w aptece około 22zł. Takich maluszków nie można wystawiać na słonko tylko w cieniu więc dlatego faktor 30 jest w tej emulsji a nie 50. Ale od 6 miesiąca jest emulsja z tej serii SPF50:).
 
ja do pupci zielony lub czerwony linomag a na ciemoeniuszke duzo oliwki i jak leze i karmie to zawsze wyczesywalam,na szczescie juz nie ma:)
 
ja używam oliwki HIPP lub BAMBINO ,
linomag ok 8zł w aptece zielony łagodniejszy do stosowania na codzien a czerwony na czerwona dupcie(młody moj mial lekkie odparzenie) i kupilam ten czerwony,jak dla mnie jest super bo nie zalega w fałdkach(i jest w tubce dla mnie plus bo nie wchdzi pod paznokcie :-D.Wczesniej od urodzenia używałam sudocremu( i jak dla mnie jest za tępy-niedobrze sie wchłania i zostaje w pachwinach) ale kazdy lubi co innego:)pozdr
 
HEJ! Jestem mamą 3 miesięcznej Michalinki. Córcia ma bardzo delikatną skórkę więc jesteśmy na razie na etapie prób i błędów z kosmetykami. Co polecacie do pielęgnacji bardzo delikatnej skóry maluszka, jaki krem na zaczerwienioną pupkę i ciemieniuszkę???

Na pupke polecam krem robiony w aptece-cena 5zl, trzeba miec recepte od lekarza, Na ciemieniuszke codziennie przed kapiela-30min smarowac oliwka, pozniej umyc glowke. Na sucha skóre polecam krem elo-baza. Do kąpania mydełko firmy oillan lub inny preparat tej firmy.
 
reklama
synek od urodzenia miał sucha skóre a gdy wyszła skaza białkowa to juz całkiem masakra była,sucha skóra ciemieniucha.wypróbowałam wiele kosmetyków i ,oge polecic na ciemieniuche szampon oilatum,wyczesywaniei smarowanie główkkremem do ciała z serii johnson bath time.do ciała do kapieli balneum bassic,rewelacja,oilatum do kapieli wcale sie nie sprawdził.dla suchej buzki ten sam kremik o ktorym pisałam johnson rewelacyjnie nawilża,mieliśmy też z atoperal zapłaciłam 35zł za 50ml a nie równał się z johnsonem
 
Do góry