reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kosmetyki ekologiczne

Rozwiązania
0
Ja używałam :) Fajne, ale nie powiedziałabym, że najlepsze. Super ze totalnie eko, ale to moze nie wystarczyc dla Twojej skóry. Ja dodatkowo co wieczór smaruję się jeszcze olejkami od diagnosis, mają specjalną serię mamas na rozstępy.

reklama
Rozwiązania
0
Ja myślę, że warto w tym temacie rozeznać się wśród znajomych. To się naprawdę dość często opłaca :)

Fryderyka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja z kolei jestem ogromną fanką ekologicznych, ziołowych kosmetyków Motherlove, marka jest w końcu dostępna na rynku polskich. Cenie ich przede wszystkim za skład, są wolne od wszechobecnych parabenów, syntetycznych składników, aromatów oraz lanoliny, a przede wszystkim są naprawdę skuteczne. Moim ulubionym produktem jest regenerujący spray, który jest kosmetykiem uniwersalnym, świetnym na gojenie ran w okresie połogu, jak również do dezynfekcji zwykłych ran u dzieci, ponieważ nie szczypie:)

pipi123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja z kolei jestem ogromną fanką ekologicznych, ziołowych kosmetyków Motherlove, marka jest w końcu dostępna na rynku polskich. Cenie ich przede wszystkim za skład, są wolne od wszechobecnych parabenów, syntetycznych składników, aromatów oraz lanoliny, a przede wszystkim są naprawdę skuteczne. Moim ulubionym produktem jest regenerujący spray, który jest kosmetykiem uniwersalnym, świetnym na gojenie ran w okresie połogu, jak również do dezynfekcji zwykłych ran u dzieci, ponieważ nie szczypie:)
my mamy głównie octanisept ale motherlove spray regenerujący właśnie od czasu porodu tez pojawił się u nas w domu, tak jak piszesz właśnie nie szczypie i ma fajny skład :)

Przyszłytata92

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
W Drogą Natury jest sporo naturalnych kosmetyków dla dzieci. Tylko ceny, wiadomo, nie są najniższe.

reklama

amore_mio

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
hmmmmm... no cóż, może już niech już nie będą one aż tak naturalne, ale jednak lepiej jednak patrzeć na to by było lepsze i delikatniejsze niż tanie i szkodliwe.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Kosmetyki dla maluszka Noworodek 63
A Kosmetyki dla moworodka Potrzebuję porady 4
O Pierwsze dni maluszka - kosmetyki Potrzebuję porady 15
B Kosmetyki dla dzidziusia ☺️ Wrześniowe mamy 2019 3
C Kosmetyki bambino dla noworodka? Potrzebuję porady 6
D Kosmetyki Efectima Eco Mama Toruń 0
C Kosmetyki dla niemowląt? Potrzebuję porady 10
Z Dziecięce kosmetyki Pielęgnacja 23
R Czy te kosmetyki nie uczulają? Potrzebuję porady 17
anaa26 Kosmetyki/pielęgnacja lutowych Mam Lutowe mamy 2019 11
A Kosmetyki dla noworodka/niemowlęcia. Potrzebuję porady 11
K Kosmetyki Babydream - opinie Potrzebuję porady 10
maksik_87 Kosmetyki dla dzieci? Dzieciaczki 7
K Kosmetyki w ciąży Ciąża, poród, połóg 6
M Ostrzeżenie w sprawie leków i kosmetyków!! Potrzebuję porady 0
O Kosmetyki Lutowe mamy 2018 27
E Kosmetyki Dzieci urodzone w czerwcu 2017 4
E Pielęgnacyjne szaleństwo Potrzebuję porady 2
B Naturalne kosmetyki Ładna mama 20
M Bezpieczne kosmetyki dla Dzieci Allerco Pielęgnacja 9
M Kosmetyki i akcesoria dla noworodka Potrzebuję porady 23
migduch Kosmetyki w ciąży - jakie i kiedy? Polecane i odradzane. Ciąża, poród, połóg 15
S kosmetyki do pielęgnacji skóry dziecka na co dzień Pielęgnacja 7
A Kosmetyki naturalne zamiast chemicznych odpowiedników Pielęgnacja 11
emotion_sickness Zadbana przyszla mama - dieta sport kosmetyki relaks Dzieci urodzone w czerwcu 2014 83
Edysiek Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności Dzieci urodzone w kwietniu 2014 214
VeronicaMelania Avon - kosmetyki Ogłoszenia Bydgoszcz 0
marys25 Kosmetyki w ciąży Dzieci urodzone w listopadzie 2013 28
C Darmowe kosmetyki Ładna mama 1
Agata_K Kosmetyki dla Ciężarówek:) Dzieci urodzone w sierpniu 2013 94
Mruczka Kosmetyki dla alergika Mały alergik 8
Mruczka Kosmetyki bez syfów,pasty do zębów, naturalne mydła na prezent, zabawki do kąpieli!! Ogłoszenia - Dolny Śląsk 4
Madziula85 Kosmetyki dla niemowląt i dzieci Mamy z Holandii 78
Marzenixx Zadbane stycznióweczki - czyli kosmetyki dla mamy i malucha ;) Dzieci urodzone w styczniu 2013 34
K Kosmetyki dla dzieci i dla mamy Ładna mama 1
kruszki wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci Dzieci urodzone w sierpniu 2012 4058
I Ładna mama po ciąży - ćwiczenia, kosmetyki, moda Dzieci urodzone w sierpniu 2012 1139
Brzoskwinkaa Wszystko o pielęgnacji dziecka - kosmetyki. Porady Poznań 51
netta82 + PORADY - pielęgnacja i higiena malucha -jakie kupić kosmetyki, akcesoria , itp Dzieci urodzone w lutym 2011 250
zanka07 kosmetyki dla kobiet w ciąży i po ciąży Dzieci urodzone w maju 2011 202
C jakie kosmetyki dla nowonarodzonego maluszka? Pielęgnacja 37
K kosmetyki dla noworodka Dzieci urodzone w czerwcu 2010 57
Mamami KOSMETYKI DLANIEMOWLAKA - CO POLECACIE!!(ciemieniuszka, rumień, suchość skóry) Pielęgnacja 23
S Przetestuj kosmetyki La Roche Posay Archiwum 2 - 3 latki 4
kasia.883 Jakie kosmetyki dla alergika??? Mały alergik 25
K Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy... dzieci urodzone w październiku 2009 1444
M Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy Dzieci urodzone w lutym 1669
joasiah Kosmetyki dla mamuś Dzieci urodzone w październiku 2007 55
N kosmetyki - jakie dla niemowlaka? dzieci urodzone w lipcu 2007 237
M Kosmetyki Dzieci urodzone w czerwcu 2007 482