reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki i akcesoria dla noworodka

Ja używałam chusteczek BABYDREAM SENSITIVE, tych różowych - latanie z miseczką z wodą, gdy dziecko całe w kupie, jest dość upierdliwe ;-):-D. Nic się nie lepiło :-p.
Siostra, która niedawno została mamą , używa jednorazowych gąbeczek . "Zaraziłam" ją nimi, gdy była u mnie w Danii. Tu chusteczki rzadko kto kupuje- wszyscy używją tych gąbek i wody. Wygodniejsze, niż waciki, bo większe i się nie rozwalają. W Polsce też można je dostać przez internet.
 
reklama
Super rady, dzięki !
Gąbki - rzeczywiście nie słyszałam o jednorazowych, ale jakoś nie jestem fanką pomysłu na zmywanie np. kupki samą wodą. Chusteczki zawierają składniki myjące i pielęgnujące.
 
Hej, znam ten blog, tylko troszkę może przydałoby się zaktualizować, bo sporo się pojawiło nowych chusteczek na rynku lub innych wersji, z innym składem. Ja nie mam nic przeciwko odrobinie chemii w kosmetykach, gdyby nie była potrzebna, to ludzie myliby się samą wodą ;))
 
Hej dziewczyny, a propos chusteczek, to od dziś trwa konkurs Kindii. Kupując chusteczki i wysyłając zdjęcie dziecka przebranego za słodkie zwierzątko można wygrać codziennie samsung Galaxy lub kilka razy po 5 tys. (nagrody główne). Ja zazwyczaj nie biorę udziału w konkursach ale na ten się skuszę, zasady proste a nagrody super ;)
 
reklama
Oj chodziło mi o to, że wg postu wyżej rodzice używają chusteczek dlatego, że zawierają środki pielęgnujące i gdyby nie to używali by wody. Otóż śmiem wątpić. Tak samo jak z pieluchami jednorazowymi. Wygodniej wziąć i wyrzucić brudną, niż prać. Tak wygodniej przemyć chusteczką, choćby i sama woda w niej była to nie trzeba maczać w wodzie :-D:-D:-D

Dla mnie wygodniej wziąć pod prysznic gdy dupina zakupkowana, ale jak kto woli pół paczki chusteczek to jego sprawa ;-)
 
Do góry