reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

Uzywam pampersa zielonego . i husteczek zielonych , ale lubie nowosci :-)a jakich Ty Nusia uzywasz??

Uzywam pampersow w zielonej paczce, a chusteczki tez pampers sensitive.

Ktoregos razu kolezanka byla u mnie i zostawila przypadkiem chusteczki Huggies, sprobowalam je i jak dla mnie nie sa dobre, twardsze niz pampersa i mniejsze jakos mi nie podeszly, uzywam tego co napisalam i nie zamierzam zmieniac bo sie sprawdzaja, no i cena tez jest wporzadku.
 
reklama
Dziewczyny a uzywala ktoras z was - pampersa sleep and play ? ja chcialam kupic te piluszki ale n ma ich nigdzie w Uk :-(

Buziaczku ja uzywałam chusteczek i muszę przyznac ze są bardzo fajne. Mocno nawilżone i nawet ladnie pachną. Pieluchy szukalam w hipermarketach i widzialam tylko male aczki po duzej cenie a to co reklamują to jakas sciema chyba.

My uzywamy caly czas pieluch Rossmanowskich i jestesmy z nich bardzo zadowoleni. Chusteczki aktualnie Huggisy tez ok. Igorek robi kupkę do nocniczka takze chusteczek idzie mi duzo mnie j niz kiedys.

pozdrawiam
 
A my uzywamy 4 (7-18kg) ostatnio zmienilismy na pampers activ fit i musze powiedziec ze sa bardzo9 fajne,takie meciutkie z kazdej strony i siateczke maja w srodku jak te pierwsze pampersy newborn.....wczesniej był pampers zielony tez dobry:tak: Chusteczki pampers sensitive najlepsze,huggisy tez nie sa zle tylko wkurzaja mnie ze tak sie rwa:wściekła/y:
 
My do pielęgnacji używamy:
- do kąpieli - płyn Babydreams z Rossmanna
- do mycia - mydełka Johnson's
- szampon - lawendowy Johnson's.
Piszcie jak to jest u Was z kosmetykami:tak:.Jakich używacie:confused:?
 
My uzywamy
-oilatum do kapieli i ciałka,
-do twarzy to roznie raz nivea,raz ziajke,raz aventu(Amelcia go uwielbia bo pachnie ładnie,zawsze gdy smaruje Jej buzke probuje go zjesc:-D)
-proszek Jelp
 
reklama
A my uzywamy 4 (7-18kg) ostatnio zmienilismy na pampers activ fit i musze powiedziec ze sa bardzo9 fajne,takie meciutkie z kazdej strony i siateczke maja w srodku jak te pierwsze pampersy newborn.....wczesniej był pampers zielony tez dobry:tak: Chusteczki pampers sensitive najlepsze,huggisy tez nie sa zle tylko wkurzaja mnie ze tak sie rwa:wściekła/y:
a mi jakos nie podchodza te pampersy activ fit , poniewaz ta siatka nie wchlania jakos za dobrze takie mam wrazenie ...to oja opinnia:sorry2:kupka przykleja sie do pupy anie do pampersa :dry:
 
Do góry