reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

reklama
ja mam reczny Aventu i sobie chwale. wybrobowalam tez elektryczny Medeli, ale moim zdaniem wcale lepiej nie sciaga niz reczny Aventu. jedyna roznica polega na tym, ze w Avencie sie reka od pompowania bardziej meczy ;-)
 
Czesc dziewczyny , chcialabym zapytac jakie najczesciej wybieracie kosmetyki dla swoich pociech, jakich firm, ktore sa godne polecenia i sprawdzone.
Wiem , ze musza byc z atetem i renemowanych firm, ale wsumie nie mam za duzego wyboru , bo nie mieszkam w Polsce tylko w Angli , a tu nie ma niektorych produktow z polski.
Rozgladalam sie i wsumie jest kilka : Nivea , Avent , Gonsons . Reszta to zwykle tandety.
Chcialabym uzywaz kosmetykow jednej firmy , ale dobrej i sprawdzonej.
Ja osobiscie jestem za Gonsonem , ale moze ktoras mi podpowie jakie sa lepsze?:-)
Ten sam problem bede miala z pampersami , bo jest ich mnustwo na rynku.
Wiec pomozcie dziewczyny z wyborem.
pozdrawiam.
 
Niunka 19 82, ja tez mieszkam w UK i zamierzam sprowadzic Nivea Baby z Polski z tego co czytalam w innych watkach na forum jest on najczesciej wybieranym produktem.
 
Według mnie najważniejszy jest umiar jeśli chodzi o kosmetyki dla Maleństwa...
Jeśli chodzi o firmy, to wcale nie trzymałabym się usilnie jednej firmy, bo jedne artykuły są dobre, a inne nie... Osobiście nie spotkałam firmy kosmetycznej, z której sprawdziłyby się wszystko kosmetyki...

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić:
- linomag/tormentiol/sudocrem do pupy (ostatnio czytałam duzo dobrego o maści pośladkowej ziaji)
- oilatum lub balneum hermal do kąpieli (zapobiegają wysuszeniu się skóry w przeciwieństwie do zwykłych płynów do kąpieli), niepotrzebne jest wtedy mydełko
- rodzimy w lipcu, więc konieczny będzie filtr polecam Słoneczną emulsję dla dzieci SPF 30
- sama uzywałam oliwki, ale wiem, że nie wszystkie mamy lubią...
- wilgotne chusteczki (u nas sprawdziły się pampersa, ale w tej materii tak dużo się zmieniło, że na pewno będziemy testować :)) Na pewno zdecydowanie odradzam chusteczki dzidziuś!!!

Nie znam firmy Gonsons, wiec się nie wypowiem
Nivea - osobiście uważam, ze nie są to najlepsze kosmetyki
Avent - nie używałam

Na 100% odradzam firmę Johnsons - u mojego dziecka (dodam, że Wika wcale nie była skłonna do alergii) spowodowały uczulenie.

To taki mój osobisty wywód, chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach :)
 
Jeśli chodzi o pieluchy, to przeczytałam wiele wątków na ten temat i na pewno wypróbuję rossmannowych fioletowych, lidlowych cien, są wszędzie polecane.
Sama używałam pampersów i jak Wika była strasza bella happy i jedne i drugie sprawdziły się u nas...
 
Zebrra popieram-ciężko w ogóle pisać na temat kosmetyków-bo nie wiemy czy te nie będą uczulały dziecka nawet jeśli kosztowały majątek i były najlepszej firmy.
(Avent ma też kosmetyki??:szok: nie kupiła bym w życiu)
Gonsons-pierwsze słyszę o tej firmie...też się nie wypowiem
Nivea dla mnie to badziewska firma, Oliwka jest beee, ale np płyn do kąpieli służył młodej(podzielone są zdania o tej firmie)
Ja używałam bambino- mydełka, i oliwki a także wilgotnych chusteczek

pieluszki: odradzam huggies bo nie są szczelne na 100% na początku je używałam, ale później do końca kupowałam happy-rewelacja.:tak: potem weszły wilgotne chusteczki happy i też kupowałam.
 
hej dziewczyny:-) dzieki za wypowiedzi , ale jak mozna nie znac firmy
,,Jonsons baby,, wiem ze zle napisalam , bo przez ,, g,, , ale sorki.
Sama nie wiem, co wybrac , mam jeszcze troche czasu , ale sie rozgladam , i wiecie co chyba wyprobuje tego Jonsona .
Niusia piszesz ze bedziesz sporowadzac kosmetyki z polski, dlaczego nie chcesz angielskiej wersji Nivea?
Co zrobisz jak zabraknie ci jakiegos kosmetyku ?
Dzieki i pozdrawiam.
 
reklama
Pisze ze chce sprowadzic z Polski, bo nie widzialam tutaj "Nivea Baby" jest samo Nivea;) Pozatym takie kosmetyki maja dluga date wiec mozna kupic wiecej.
 
Do góry