reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

A ja polecam rosmanowskie, tanie i naprawde dobre.
Po tescowych również uczulenie i odparzona dupka, po pieluchach bella to samo.
Powiem szczerze że mi wydaje się jak mały ma pieluchy z pampersa ze troszke nasika i już mu jest mokro i pełno, ale to tylko moje zdanie. U nas mały postęp Bartosz zaczyna wołać siii tylko albo w trakcie albo po zrobieniu , hehe
 
reklama
Witam! Dla mojej córeczki kupuje różne pieluchy
- PAPMPERSY są dobre,ale ich cena jest oszałamiająca,a poza tym ta wkładka zapachowa w środku a właściwie tan zapach po dłuższym czasie przeszkadzał nam obu
-HUGGIES te z dysneyem rewelacja.Chłonne,bezzapachowe,i cena przystęniejsza niż papmersów
-PAMPERSY FIRMY TESCO są też świetne!Ale te w różowym opakowaniu.Są chłonne i to najważniejsze,a kosztują około 30zł za paczkę 70sz! polecam!
-NOCNIK niezawodny przyjaciel mamy i dziecka! I z niego korzysta najczęściej moja 7-mio miesięczna Natalka!Pozdrawiam!
 
polecam kosmetyki Bambino poprstu rewelacja:tak::tak::tak::tak::tak::tak:są sprawdzine od lat nie wysuszają skóry nawilzają dzidzius po nich pieknie pachnienie wiem jak z hipem mialam tylko próbke kremu i oliwki wydają sie okej tylko smierdzą troche dziecięcą kupką:-pnivea nie wiem ale sl;yszlaam ze są okej:tak:odradzam oliwke J@J normalna woda i do tego wysusza skórę:wściekła/y:oraz chusteczki dzidziuś sa za suche:-(nie wiem bo kazde dziecko reaguje na kazde kosmetyki inaczej ale ja wyglaszam swoja opinie z resztą slyszlaam o J@J duzo skarg zwlaszcza o tej oliwce:angry:reszta jest okej:tak:ja uzywam nie raz mydelka a nie raz płynu do kapieli najlepiej 2w1 z oliwką nivea nie musisz smarowac bobasa dodatkowo:tak: chusteczki to rozne nie raz te biedronkowe dada nie raz z netto podbne do dady są fajne albo bambino oliwki:tak:do pupy krem lub puder do buzki przed spacerem kremik :-)pozdrawiam piszcie dziewczyny:-)albo balsam dla dzieci nie raz są lepsze od olwiki
 
Ostatnia edycja:
kazdy ma swoj uluboinoy kosmetyk
ja uzywlalam j&j i jak dla mnie rewelacja ladnie pachne lawendowa nivea rowniez ok zwlaszcza krem do tylka i do buziulki teraz do kapania uzywam bobini i tez super;-):tak: a balsamik wlasnie z J&J
wiec zalezy od gustu i skory dziecka:-p a chusteczki raz pampers raz dzidzius sa swietne:-D:happy::blink:
 
reklama
haha pamietam jak poszlam do apteki po chusteczki dla malego:-Dbyly tylko akurat Pampersa w zielonym pudełku,zapyalam w jakiej cenie a farmaceutka do mnie 30 zl a ja co za co za taka cene w markecie mialabym co najmniej 3 paczki aona do mnie ale tu ma pani z pudeleczkiem:-D:-D:-D:-Da czy ja palce za pudelko czy za chusteczki:-Dkosmos:tak::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry