reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

Do pupy używamy kremu NIVEA,do mycia używamy produktów PHARMACERIS są naprawdę rewelacyjne są delikatne i nawilżają skórkę dziecka,a do tego delikatnie i przyjemnie pachną,niestety nie są zbyt tanie ale naprawdę polecam(nie polecam Oilatum i Balneum bo moim zdaniem są g*** warte i jeszcze bardziej wysuszają skórkę)a do mysia wypróbowaliśmy naprawdę wiele kosmetyków, do smarowania bużki też używamy kremu PHARMACERIS a do całego ciałka balsamu tej firmy.Moim zdaniem są najlepsze.Chusteczki NIVEA albo BOBINI np.chusteczki PAMPERS są z alkoholem i podrażniają delikatną skórkę.
Co do pampersów to tylko PAMPERS.
ALe wiadomo każde dziecko jest inne.
POZDRAWIAM CIEPLUTKO!
 
reklama
a u nas po wielu próbach pampersowych to ranking przedstawia się następująco:
1-pampers(tylko ta cena)
2-dada bideronkowe(jakość nieomal pampersów a cena super)
3-hugiss ale tylko te z kubusiem puchatkiem...
natomiast hugiss clasik to u mnie wróg(przeciekają sztywne)
pozdrawiam:happy:
 
ja też zdecydowanie wolę PAMPERSY niż np. HUGISSY,używałam je w Polsce, tutaj w Anglii korzystam z różnych pampersów ze względu na cenę bo w jakosci się dużo nie różnią:)
 
My uzywamy do kąpieli i włosków Hippa lub Johnsona.Balsam róznie.Bużkę myjemy wodą przegotowana a smarujemy kremem też z Hippa.Teraz latem krem Nivea a chusteczki tez różne.Do prania proszek Persil lub Wizir.Do noska Marimer lub Nivea
hej dziewczyny co obecnie używacie dzieciaczkom z kosmetyków??? oliwkujecie jeszcze dziecko??? ciekawa jestem bardzo waszych wypowiedzi...w końcu dzieciaki rosną:)
 
My tak do kapieli Oilatum ...teraz Nivea baby, do ciałka oliwke albo balsam nivea baby kremik do buzki Hipp ... ostatnio mialam bambino bardzo sobie chwale:tak: Do pupy chusteczki ale to rozne Bambino Nivea Dada..... Sudocrem .....proszek Jelp albp dzidizus plyn tez jelj albo silan sensitive.... Pampersy to dada jak jestemy w polsce a tak to Pampers..chociaz nam przemakaają:sorry2:.......do noska spray nivea baby.... my nie uzyamy kosmetykow J@J bo u nas uczuliły....:sorry2: ......
 
My tak do kapieli Oilatum ...teraz Nivea baby, do ciałka oliwke albo balsam nivea baby kremik do buzki Hipp ... ostatnio mialam bambino bardzo sobie chwale:tak: Do pupy chusteczki ale to rozne Bambino Nivea Dada..... Sudocrem .....proszek Jelp albp dzidizus plyn tez jelj albo silan sensitive.... Pampersy to dada jak jestemy w polsce a tak to Pampers..chociaz nam przemakaają:sorry2:.......do noska spray nivea baby.... my nie uzyamy kosmetykow J@J bo u nas uczuliły....:sorry2: ......
hej Justynko:) ja też używam sudocrem, oliwkę johnsons ik płyn do kąpieli też z johnsons :)
 
Hejka Roksnatusia u nas bo Oliwce J&J mała dostała uczulenia i strasznie wysuszyła jej skorke:-( tazke do kosmetykow jj jestesmy juz uprzedzeni.......
 
reklama
Hejka Roksnatusia u nas bo Oliwce J&J mała dostała uczulenia i strasznie wysuszyła jej skorke:-( tazke do kosmetykow jj jestesmy juz uprzedzeni.......
my w Polsce tez nie używalismy j&j bo byla malutka i uzywalismy serie penaten i olilatum a tutaj w Anglii to już tylko j&j bo jest tu maly wybór kosmetyków:)
 
Do góry