reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

Niusia _23

Lipcowa Mamusia Victora
Dołączył(a)
19 Luty 2007
Postów
436
Miasto
Harlow, UK
Dziewczyny, myslalyscie juz nad laktatorami a moze juz cos wiecie na ich temat...? Np. jaki warto kupic? Manualny a moze automatyczny?
 
reklama
Niusia ja mam już laktator automatyczny z AVENT bo taki w sumie poleciła mi szwagierka która rodziła w kwietniu :-) a słyszałam, że złe nie są:tak:

[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/]
dev181pr___.png
[/url]



 
Ja rowniez slyszalam ze Avant jest dobry, w zasadzie chyba najlepszy na rynku, aczkolwiek niewiem co do manualnego i automatycznego...gdyz zdania sa podzielone.
 
Ja przetestowałam i elektryczny i ręczny, ponieważ Wika zaczęła jeść z cycusia dopiero jak skończyła 3 miesiące, wcześniej cały czas ściągałam i podawałam pokarm w butelce...
Moje doświadczenia są takie, że nie polęcę nikomu elektrycznego NUK-a, jest beznadziejny, natomiast z ręką na sercu mogę polecić ręczną Medelę, można regulować siłę ssania i ściągać pokarm w wybranym przez siebie tempie... Moze nie wygląda ona tak bajerancko jak niektóre laktatory, ale jest naprawdę świetna, no i cena nie przytłacza...

Ja mam taki i co śmieszne 7 llat temu płaciłam za niego 80pln... :)
Używałam go rok i trzy miesiące i sprawdził się świetnie...

Jeszcze jedna sprawa, co do wybory elektryczny/ręczny weźcie pod uwagę to, że nie zawsze będziecie w miejscu, w którym będziecie mogły podłączyć się do prądu i jeszcze jedna rzecz, elektryczny, jak każda elektryczna rzecz hałasuje, a czasem ściąga się pokarm w takim miejscu, gdzie chciałoby się zrobić to po cichu...
 
Zebrra dzięki-wiesz co czytałam w necie różne opinie i niektóre laski piszą że nie są zadowolone.Mi akurat służył, byłam bardzo zadowolona że tak trafiłam, to jest mimo wszystko "ręczny" laktator i tak jak ty nie jestem za tymi elektrycznymi.
A dwa twój jest troszkę podobny do tego mojego pod wzgl konstrukcyjnym:tak:;-)
 
Pozwolilam sobie skopiowac z netu opis o wyzej podanym modelu laktatora avent;) Nawet jego cena jest przystepna jak na ta firme, 150zl.


Laktator Avent łączy w sobie prostote obsłgi ze skutecznością. Na korpusie laktatora znajduje się unikalna opatentowana silikonowa membrana. Ssanie zapewnione przez membranę jest tak skuteczne, że matka może je kontrolować przez odpowiednie uciskanie rączki dostosowując je do własnych potrzeb. Lejek laktatora łączy się z miękkim silikonowym adaptorem. Posiada on pięć wypukłych płatków które, kiedy pompujesz, poruszają się do środka i na zewnątrz, delikatnie masując zatoki mleczne imitując naturalne uczucie ssania-rezultatem, dużo więcej mleka w krótszym czasie. Po odciągnięciu mleka możemy nałożyć na butelkę smoczek i od razu podać dziecku posiłek. Laktator niweluje zastoje i zapobiega zapaleniu piersi.
Laktator AVENT został uznany jednogłośnie przez mamy, położne i lekarzy za rewolucyjne urządzenie, będące najlepszym tego typu urządzeniem na rynku.W zestawie: złożony laktator ISIS (wyposażony w nakładkę masującą i osłonkę lejka/podstawkę pod butelkę) 2 butelki Avent 125 ml, 2 silikonowe smoczki do karmienia Mini, 2 sterylne opakowania podróżne, 2 dyski uszczelniające, części zapasowe, instrukcja obsługi.
 
reklama
Niusia ten mój ma nakładkę masującą, silikonowy lejek też regulujesz siłę ssania według potrzeb....itp
 
Do góry