reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

reklama
My też używamy Huggisów. Pampersy się u nas nie sprawdziły. Rossmana też są fajne ale niestety nie mam w pobliżu i tylko siostra czasami nam je przywozi.;-)
 
ja ostatnio kupiłam Happy i jestem z nich zupełnie nie zadowolona nie trzymaja nawet nocy...a nie moge zmieniac Tomciowi pampersów w nocy bo potem nie spi do rana....najlepiej sprawdziły sie u mnie pampersy z PAMPERSA :)
uHfm.jpg
200707191756.png
[/url][/IMG]
20070210290116.png
[/url][/IMG]
 
Katrinm niestety nie pamiętam po ile jest ich w paczce. Ale cenowo z tego co pamiętam wychodzą chyba po 56 gr za sztukę. Ale mogę się mylić bo ostatnio miałam je jakieś 1,5 m-ca temu
 
My uzywamy od jakiegos miesiąca tylko Rossmanowskich pieluszek i jestem z nich najbardziej zadowolona. Pampersy bardzo często przeciekały, w Rosmanowskich zdarzyło się tylko raz. Jest ich 62 szt i kosztują 28 zł w promocji normalnie chyba 32 bo dokładnie nie pamiętam.
polecam
 
Hmm my chyba też spróbujemy tych rosmanoskich a czy są tam różne rodzaje czy tyko jedne(żebym kupiła te właściwe) a może któraś mama korzystająca z tych pielusze może może wkleić foto opakowania była bym bardzo wdzięczna.
 
Wiem,że jest to wątek o pieluchach:-)Ale mam pytanie:Jakie chusteczki nawilżające polecacie oprócz pampersów jeśli używacie?:-DTematycznie zblizone:-D:-D
 
reklama
My uzywamy chusteczek Happy są dobre i cena tez przystępna.Próbowalam Pampersa, Rossmanowskich, Bobini i Dzidzius. Pampers chyba najlepszy ale najdroższy. W sumie teraz tych chusteczek zuzywamy duzo mniej bo kupka jest 1 dziennie takze nie wiem czy nie wrócę do Pampersa ale poki co mamay Happy i tez polecamy.

Pozdrawiam
 
Do góry