reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki naturalne

Słyszałyście o marce Resibo? Także produkuje kosmetyki w oparciu o naturalne składniki. Ich hitem jest serum naturalnie wygładzające. Przynajmniej ja słyszała o tym produkcie świetne opinie. Wystarczą 3 – 4 kropelki na noc, a skóra po jakimś czasie wyraźnie promienieje, wygładza się, a zmarszczki są spłycone. Polecam wypróbować ten produkt.

Ja znam, olejek do mycia twarzy, demakijażu jest świetny, naprawdę polecam :)
 
reklama
ostatnio sporo mówili o kosmetykach naturalnych, ale nie polskich a koreańskich! z ciekawości kupiłam mini produkty balsamu do ciała i żelu myjącego z whamisa obydwa są poręcznych buteleczkach i na mojej skórze ze skłonnością do podrażnień i alergii, sprawują się fantastycznie
 
ja tam wolę zwykły olej kokosowy sobie dać na włosy, a oliwę z cukrem mieć jako peeling. tym z nazwą bio do nie do końca wierzę
 
A czy któraś z was stosowała naturalne farby do włosów? Czy kolor się utrzymuje i faktycznie nie występują podrażnienia? Ze względu na atopię nie mogę sobie chwilowo pozwolić na ciemną farbę drogeryjną :(
 
Czy znacie ekologiczne, organiczne kosmetyki Azeta Bio z olejkiem Inca Inchi? Mają fajny, prosty skład bez konserwantów, parabenów, SLES, SLS i PEG(azetabio.pl)? To fajne kosmetyki naturalne, organiczne, ekologiczne i hipoalergiczne dla dzieci, kobiet w ciąży i mam - ja używam i serdecznie polecam. Miałam kłopoty z podrażnioną skórą na głowie mojego trzylatka - drapał się i brzydko wyglądała, a po kilku myciach żelem 2 w 1 do ciała i włosów skóra się pięknie prezentuje i młodego nic nie swędzi.
 
Również robię sobie sama kosmetyki, głównie kremy do twarzy. Zamawiam składniki do kremów w róznych miejscach. I w eco spa i w e naturalnie. Tam, gdzie akurat będzie jakaś fajna promocja.

Mydła ostatnio kupuję w Olivia plum. Przetestowałam kilka mniejszych mydlarni i te chyba najbardziej mi odpowiadają. Maja dobry skład, nawilzają i pięknie pachną.

Moje ostatnie zakupki to dwa nowe mydła z węglem aktywnym i z makiem i olejek do ciała pobudzający ( mam nadzieje,ze mydło z węglem zdziała cos na moje pryszcze po lecie)
IMG_7661.JPG
IMG_7665.JPG
 

Załączniki

  • IMG_7661.JPG
    IMG_7661.JPG
    968,5 KB · Wyświetleń: 556
  • IMG_7665.JPG
    IMG_7665.JPG
    349,1 KB · Wyświetleń: 546
Jakiś czas temu odkryłam botame, łatwo dostępne, w doz.pl kupuje. Maja świetny skład, zwłaszcza masła do ciała uwielbiam, jesienią i zimą mam zwykle straszne problemy z suchą i łuszczącą się skórą, a te masełka świetnie sobie z nią radzą.
 
reklama
Dziewczyny, jeśli macie problemy ze skórą głowy to ja polecam wam preparaty z serii Nefret. Ja mam duży problem z łojotokiem i łupieżem zarazem, kto doświadczył ten wie jakie to przykre i wstydliwe..a teraz w końcu zauważyłam dużą poprawę, fajne te kosmetyki, bo mają naturalny skład, same ziółka i zero alkoholu
 
Do góry