reklama

kosmetyki naturalne

kortezka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A jakich kosmetyków konkretnie używasz ? Z tego to widziałam że troszkę kosztują, warte są swojej ceny ?

W temacie kosmetyków tej firmy, to nadają się do każdego typu cery ? Co prawda zmarszczkami nie muszę za bardzo się narazie przejmować bardziej szukam czegoś nawilżającego
@siaska używam kosmetyków z linii swisso logical, jak najbardziej warte swojej ceny ;)
@siaska jasne, znajdziesz coś dla siebie na pewno!

reklama

siaska

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@siaska używam kosmetyków z linii swisso logical, jak najbardziej warte swojej ceny ;)
To dobrze trafiłaś. A czy ich kosmetyki są zapachowe ? Jaka konsystencja ?

@siaska jasne, znajdziesz coś dla siebie na pewno!
Niestety nawilżenie teraz to podstawa. Moja cera przechodziła jakiś okres buntu zimą i jest w opłakanym stanie

Alka852

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@kortezka a możesz coś napisać o wydajności tych kosmetyków ? Na długo Ci wystarczają ?
@siaska niestety chyba sporo osób zimą, ma problem z nawilżeniem. Trzeba dobrych kosmetyków żeby nie musieć potem jej regenerować. Planujesz kupić coś od zeptera ?

siaska

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@kortezka a możesz coś napisać o wydajności tych kosmetyków ? Na długo Ci wystarczają ?
@siaska niestety chyba sporo osób zimą, ma problem z nawilżeniem. Trzeba dobrych kosmetyków żeby nie musieć potem jej regenerować. Planujesz kupić coś od zeptera ?
Właśnie wydajność jest istotnym czynnikiem, bo nie chciałabym zapłacić tyle pieniędzy za kosmetyk, który za chwilę mi się skończy ;p
Właśnie się zastanawiam, chciałabym coś przetestować, a nie powiem skład brzmi zachęcająco

Alka852

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@siaska wiadomo, nikt nie lubi wydawać niepotrzebnie pieniędzy :p Ja chyba zamówię od nich krem do rąk, po niby zima się skończyła ale wciąż nie mogę dojść do ładu z dłońmi :/
@siaska a wiesz może jak to jest z kosmetykami naturalnymi? można je używać razem z tymi nie-naturalnymi/drogeryjnymi ?

kortezka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@siaska wiadomo, nikt nie lubi wydawać niepotrzebnie pieniędzy :p Ja chyba zamówię od nich krem do rąk, po niby zima się skończyła ale wciąż nie mogę dojść do ładu z dłońmi :/
@siaska a wiesz może jak to jest z kosmetykami naturalnymi? można je używać razem z tymi nie-naturalnymi/drogeryjnymi ?
@Alka852 to na pewno zależy od tego, jaki to kosmetyk, ale uwierz, że gdy zaczniesz używać naturalnych kosmetyków, nie będziesz chciała nawet spojrzeć na te z drogerii ;)
@Alka852 jaki kremik? Mogę linka? Mi też by się przydał.

reklama

siaska

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
@Alka852 jaki kremik? Mogę linka? Mi też by się przydał.
Tutaj pod linkiem masz krem albo balsam Link do: Zepter.com - Zepter Sklep - Najwyższej jakości produkty Zeptera online. Żyj dłużej . Całkiem fajne ceny mają, patrząc na pojemność produktów :)

Wydaje mi się, że można używać, ale po co "karmić" organizm chemią ? Nie lepiej jej unikać ?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Test

Przetestuj X-Fly, wózek marki X-lander

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/04/2019

Test

Przetestuj zestaw do karmienia marki Yoomi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/04/2019