reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki naturalne

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2016
Postów
2
Witam mamuśki:)
Mam do Was takie pytanie, otóż po ciąży moja skóra stała się bardzo, bardzo wrażliwa. Uczulają mnie niemalże wszystkie kosmetyki drogeryjne. Po za wysypką, odczuwam maga suchość okolicy poddanej pielęgnacji produktem. Jedyną opcją dla mnie są kosmetyki naturalne, które mnie nie uczulają, nie zapychają. Wprowadziłam już pielęgnację ciała, teraz skupiam się nad pielęgnacją twarzy i włosów oraz mydła naturalne Poszukuje więc dobrych kosmetyków, które będą w przystępnej cenie. Czy możecie mi polecić jakąś markę/
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja przyjaciółka jest też alergikiem smaruje się tylko olejem kokosowym, po którym nie ma żadnego uczulenia.
 
Anabelle minerals podklady naturalne :) 4g opakowanie i starcza na rok :) takze mega wydajne. Jedyny minus to mozliwosc kupna tylko przez internet.

 
Słyszałyście o marce Resibo? Także produkuje kosmetyki w oparciu o naturalne składniki. Ich hitem jest serum naturalnie wygładzające. Przynajmniej ja słyszała o tym produkcie świetne opinie. Wystarczą 3 – 4 kropelki na noc, a skóra po jakimś czasie wyraźnie promienieje, wygładza się, a zmarszczki są spłycone. Polecam wypróbować ten produkt.
 
reklama
W moim przypadku najbardziej skuteczne okazały się kosmetyki z dodatkiem naturalnego kolagenu,który znakomicie wygładził i ujędrnił skórę, mogę z czystym sumieniem polecić :)
 
Do góry