reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki naturalne

@kortezka a możesz coś napisać o wydajności tych kosmetyków ? Na długo Ci wystarczają ?
@siaska niestety chyba sporo osób zimą, ma problem z nawilżeniem. Trzeba dobrych kosmetyków żeby nie musieć potem jej regenerować. Planujesz kupić coś od zeptera ?
Właśnie wydajność jest istotnym czynnikiem, bo nie chciałabym zapłacić tyle pieniędzy za kosmetyk, który za chwilę mi się skończy ;p
Właśnie się zastanawiam, chciałabym coś przetestować, a nie powiem skład brzmi zachęcająco
 
reklama
@siaska wiadomo, nikt nie lubi wydawać niepotrzebnie pieniędzy :p Ja chyba zamówię od nich krem do rąk, po niby zima się skończyła ale wciąż nie mogę dojść do ładu z dłońmi :/
@siaska a wiesz może jak to jest z kosmetykami naturalnymi? można je używać razem z tymi nie-naturalnymi/drogeryjnymi ?
 
@siaska wiadomo, nikt nie lubi wydawać niepotrzebnie pieniędzy :p Ja chyba zamówię od nich krem do rąk, po niby zima się skończyła ale wciąż nie mogę dojść do ładu z dłońmi :/
@siaska a wiesz może jak to jest z kosmetykami naturalnymi? można je używać razem z tymi nie-naturalnymi/drogeryjnymi ?
@Alka852 to na pewno zależy od tego, jaki to kosmetyk, ale uwierz, że gdy zaczniesz używać naturalnych kosmetyków, nie będziesz chciała nawet spojrzeć na te z drogerii ;)
@Alka852 jaki kremik? Mogę linka? Mi też by się przydał.
 
@Alka852 jaki kremik? Mogę linka? Mi też by się przydał.
Tutaj pod linkiem masz krem albo balsam Link do: Zepter.com - Zepter Sklep - Najwyższej jakości produkty Zeptera online. Żyj dłużej . Całkiem fajne ceny mają, patrząc na pojemność produktów :)

@siaska a wiesz może jak to jest z kosmetykami naturalnymi? można je używać razem z tymi nie-naturalnymi/drogeryjnymi ?
Wydaje mi się, że można używać, ale po co "karmić" organizm chemią ? Nie lepiej jej unikać ?
 
A znacie kosmetyki Kneipp? Znalazłam ostatnio w rossmannie, wzięłam olejki do kąpieli i pomadki i testuje. Fajne opakowania i naturalny skład. Zapach bardzo ładny, mam nadzieję, że dobrze podziałają na moją suchą skórę.
 
reklama
Witam mamuśki:)
Mam do Was takie pytanie, otóż po ciąży moja skóra stała się bardzo, bardzo wrażliwa. Uczulają mnie niemalże wszystkie kosmetyki drogeryjne. Po za wysypką, odczuwam maga suchość okolicy poddanej pielęgnacji produktem. Jedyną opcją dla mnie są kosmetyki naturalne, które mnie nie uczulają, nie zapychają. Wprowadziłam już pielęgnację ciała, teraz skupiam się nad pielęgnacją twarzy i włosów oraz mydła naturalne Poszukuje więc dobrych kosmetyków, które będą w przystępnej cenie. Czy możecie mi polecić jakąś markę/
Pozdrawiam
z naturalnych mogę polecić markę weleda <3
 
Do góry