reklama

Kosmetyki/pielęgnacja lutowych Mam

Rozwiązania
0
Naturalna pielęgnacja na rozstępy a nawilżająco olej kokosowy, uwielbiam. Masło kakaowe tak samo.

reklama

Calour

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Olej kokosowy faktycznie jest wspaniały. Od czasu od kiedy go używam, odkryłam wiele zastosowań Świetnie nadaje się na przykład zamiast pianki do golenia czy do olejowania włosów.

Na rozstępy polecam natomiast maść trompetol. Olejki eteryczne zawarte w maści Trompetol https://konopnysklep.com.pl/kosmetyki/masc-konopna-cbd-extra-100ml wyraźnie pomagają zregenerować skórę, nawilżają, zmiękczają i łagodzą podrażnienia. Maść taka nadaje się zarowno na rozstępy świeże jak również i na rozstępy stare. Może zmniejszać widocznie blizny.

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
u mnie najlepiej sie sprawdzil strialys ;) w porowaniu do innych produktow ktore mialam na rozstepy, chociazby takiego bio oila ma dobry sklad, i no najzwyczajniej w swiecie daje efekty. po bio oilu ich nie było w ogóle

Rozwiązania
0
Problemy ze skóra się zdarzają i też może ona być przesuszona albo stracić jędrność. Mi pasuje krem witaminowy do ciała HB. Nawilżenie ciała jest dla mnie ważne i jak o to nie dbam o to już widzę, że moja skóra jest w gorszej kondycji. Dobry kosmetyk to podstawa.