reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki/pielęgnacja lutowych Mam

reklama
u mnie najlepiej sie sprawdzil strialys ;) w porowaniu do innych produktow ktore mialam na rozstepy, chociazby takiego bio oila ma dobry sklad, i no najzwyczajniej w swiecie daje efekty. po bio oilu ich nie było w ogóle
 
Olejek Busajna sobie sprawdźcie, nie dość że pachnie niebiańsko to jeszcze doprowadza skóre do ładu i zapobiega rozstępom. Przy odchudzaniu potem tez . A naturalny w pelni i nie zaszkodzi
 
no na pewno trzeba dobrze nawilżac skóre, masowac :) ja przez całą ciąże bardzo o to dbałam i rozstępów nie mam, warto kupić dobrej jakości olejek
 
reklama
Kochana wejdz sobie na Notino, tam masz nawet taką zakładkę ,,na rozstępy'' , jest bardzo duży wybór olejków do ciała :) ja używałam migdałowego
 
Do góry