reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki w ciąży

Pyrolka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2023
Postów
580
Cześć,

Przeszukałam cały internet odnośnie kosmetyku: Latopic emulsja do ciała i nie mogę znaleźć konkretnej informacji czy można go stosować w ciąży. Próbowałam rozszyfrować skład i niektóre składniki wydają mi się podejrzane, natomiast jest to kosmetyk również dla niemowląt od 1 dnia życia. Dlatego zastanawiam się czy w ciąży jest bezpieczny. Poniżej podaję skład, może ktoś się zna na czytaniu składów kosmetyków i jest w stanie mi doradzić. Mam zakupioną butlę litrową z krótkim terminem, szkoda wyrzucić. Byłabym wdzięczna za informację.

Aqua, Lactobacillus Ferment Laureth-9, Glycerin, Canola Oil, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Spent Grain Wax, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Isostearyl Isostearate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Phenylpropanol, Panthenol, Sodium Polyacrylate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, Allantoin, Xanthan Gum.
 
reklama
Tak. Można ją stosować w ciąży.
No chyba, że zamierzasz ją jeść - to wtedy nie można - ale to już niezależnie od tego czy jesteś w ciąży czy nie.
 
Do góry