reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki w ciąży

reklama
co do płynu to używam ziaji z kwasem mlekowym (utrzymuje kwaśne pH dzięki czemu nie łapie się infekcji). 500ml za ponad 8zł...
 
Gusiak88 z tego co czytałam to mydło marsylskie nawilża i natłuszcza. Ja osobiście wolce produkty z kwasem mlekowym, które zachowują odpowiednie ph pochwy. W ciąży często łapie się infekcje więc lepiej zapobiegać niż później leczyć.
 
reklama
Ja tak samo jak Rojku stosuję od bardzo dawna Biały Jeleń do hig. intymnej. stosowałam ziaję, ale jakoś mi nie podeszła, a z BJ jestem mega zadowolona. Jeśli chodzi o Bio Oil to sama nie próbowałam nigdy, ale pracuję w drogerii i nasłuchałam się mnóstwo pozytywnych opinii od klientek. a na rozstępy najwięcej osób poleca oliwkę i szorstką rękawicę do kąpieli.
 
Do góry