reklama

Kosmetyki "Ziajka"

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez sylwia-lesiak, 1 Kwiecień 2006.

1. sylwia-lesiak

sylwia-lesiak Fanka BB :)

Wlasnie kupialam oliwke " Ziajka " dla dzieci i niemowlat
    Naprawde warta polecenia!!!
    Ma piekny pudrowy zapach i jest dosc gesta!

Uzywalyscie jakos innych kosmetykow z tej serii??

2. Ida

Ida Mama dwóch dam

Ja bardzo lubie te skometyki, zwlaszcza za zapach. ale sa tez tanie i calkiem dobre.

3. reklama
  4. Ida

Ida Mama dwóch dam

UZywalam kremu do ciala tylko, bardzo fajny

5. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Ja, a właściwie moje dziecko, używało balsamu do opalania Ziajki - najwyższy faktor rzeczywiście dobrze chronił skórę i wogóle jakoś mi ( i Filipowi) odpowiadał. W tym roku też będę go tym smarować.

pzodrawiam
    nikita

6. Leyna

Leyna Mama Pitera i Micha :)

ja używam kremu przeciw rozstępom Ziajka mamma mia. Zaczęłam stosować profilaktycznie w 3 miesiącu ciąży, teraz zaczęłam 6 mc i mimo, że przytyłam już 8 kg :( to rozstępów nie mam :) poza tym krem jest bardzo przyjemny i tak się przyzwyczaiłam, że z rozpędu smaruję nim całe ciało.

7. Liriel

Liriel Fanka BB :)

Ja "na" Julce ;) używałam kremu ochronnego od pierwszych dni życia, bardzo dobry, nie jest aż tak gęsty jak inne, przez co dużo łatwiej się rozsmarowuje i szybciej wchłania.

8. efunia

efunia Fanka BB :)

my używamy ziajki do kąpieli. bardzo podobne do oilatum czy balneum, a sporo tańsze. naprawdę super!

9. agask

agask nałogowiec

My używamy kremu do pupy,rewelacja, słoiczek kosztuje niecałe 4 złote,pięknie pachnie i nie jest kleisty,przez co świetnie się zmywa chusteczkami,a przy tym dobrze chroni.Karolka od kiedy go używamy,nie miała nawet zaczerwienionej pupy.

10. reklama
  11. Magdabial

Magdabial Fanka BB :)

my używamy szamponu... bardzo fajny

12. magmar

magmar Początkująca w BB

Gorąco polecam kosmetyki tej firmy. Uzywałam w ciązy kremy na rozstępy i nawet jeden się nie pojawił. W wyprawce dla bobasa pojawiła się cała seria oliwka, płyn do kąpieli natłuszczający krem ochronny do ciała oraz do pupy maść pośladkowa. Naprawdę rewelacja. kremik do pupy jest nieziemski, mój Szymek miał po nim śliczną pupcię i wiem z pewnością, że to zasługa właśnie tego kosmetyku, bo jak raz w zastępstwie zaczęłam smarować pupkę kremem na odparzenia Nivea to niestety po kilku dniach pojawiło się nieładne zaczerwienienie. Zaraz po zmainie na Ziaję problemy w ciągu dwóch dni zniknęły a ja nie eksperymentuję z innymi kosmetykami. Mam nadzieję, że i wam się sprawdzi, tym bardziej że kosmetyki są w bardzo przystępnej cenie.

Poleć forum