reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Kosmetyki "Ziajka"

sylwia-lesiak

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wlasnie kupialam oliwke " Ziajka " dla dzieci i niemowlat
Naprawde warta polecenia!!!
Ma piekny pudrowy zapach i jest dosc gesta!

Uzywalyscie jakos innych kosmetykow z tej serii??

reklama

Ida

Mama dwóch dam
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja bardzo lubie te skometyki, zwlaszcza za zapach. ale sa tez tanie i calkiem dobre.

nikita33

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Ja, a właściwie moje dziecko, używało balsamu do opalania Ziajki - najwyższy faktor rzeczywiście dobrze chronił skórę i wogóle jakoś mi ( i Filipowi) odpowiadał. W tym roku też będę go tym smarować.

pzodrawiam
nikita

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
ja używam kremu przeciw rozstępom Ziajka mamma mia. Zaczęłam stosować profilaktycznie w 3 miesiącu ciąży, teraz zaczęłam 6 mc i mimo, że przytyłam już 8 kg :( to rozstępów nie mam :) poza tym krem jest bardzo przyjemny i tak się przyzwyczaiłam, że z rozpędu smaruję nim całe ciało.

Liriel

Rozwiązania
0
Ja "na" Julce ;) używałam kremu ochronnego od pierwszych dni życia, bardzo dobry, nie jest aż tak gęsty jak inne, przez co dużo łatwiej się rozsmarowuje i szybciej wchłania.

efunia

Miasto
zar
Rozwiązania
0
my używamy ziajki do kąpieli. bardzo podobne do oilatum czy balneum, a sporo tańsze. naprawdę super!

agask

nałogowiec
Rozwiązania
0
My używamy kremu do pupy,rewelacja, słoiczek kosztuje niecałe 4 złote,pięknie pachnie i nie jest kleisty,przez co świetnie się zmywa chusteczkami,a przy tym dobrze chroni.Karolka od kiedy go używamy,nie miała nawet zaczerwienionej pupy.

reklama
Rozwiązania
0
Gorąco polecam kosmetyki tej firmy. Uzywałam w ciązy kremy na rozstępy i nawet jeden się nie pojawił. W wyprawce dla bobasa pojawiła się cała seria oliwka, płyn do kąpieli natłuszczający krem ochronny do ciała oraz do pupy maść pośladkowa. Naprawdę rewelacja. kremik do pupy jest nieziemski, mój Szymek miał po nim śliczną pupcię i wiem z pewnością, że to zasługa właśnie tego kosmetyku, bo jak raz w zastępstwie zaczęłam smarować pupkę kremem na odparzenia Nivea to niestety po kilku dniach pojawiło się nieładne zaczerwienienie. Zaraz po zmainie na Ziaję problemy w ciągu dwóch dni zniknęły a ja nie eksperymentuję z innymi kosmetykami. Mam nadzieję, że i wam się sprawdzi, tym bardziej że kosmetyki są w bardzo przystępnej cenie.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry