reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki

Sudocrem-tutaj jest pelno odpowiednikow, w kazdym sklepie to kupisz i jest masa firm. Najwazniejsze, zeby ten krem mial od 12,5% do 13% tlenku cynku (zinc oxide). To sie uzywa pod pieluszke zeby nie obtarla skory dzidzi. Poza tym jak sie okazuje doskonale dziala na rozne obtarcia, wypryski itd. Moja siostra do dzis ma sudokrem w szafce chociaz mala juz dawno pieluszek nie nosi.
 
reklama
izka a nie myli ci sie Hippa z Huggies??? ja jeszcze w Stanach nie widzialam Hippa a nawet na necie szukalam.
napisz mi o tym ala sudokremie gdzie go kupic itd.
A Johnsona podobno polskie uczulaja ale nie tutejsze, jest zupelnie inny sklad wiec powinno byc ok.
 
Monia 12, gdzie mieszkasz ze mowisz ze johnson ma inny sklad niz w Polsce? Jestem ciekawa, bo ja nie mieszkam w Polsce, moze mowisz o Londynie, hihi:-) bo ja na poczatku myslalam o Johnsonie ale skoro tak uczula zaczelam sie zastanawiac na Nivea.
 
aha czyli to jest ten ointment tak? czy jak to tam sie pisze? bede musiala zwrocic uwage. A powiedzcie mi czy to sie smaruje cala pupke czy tylko "z zgieciu" ze tak powiem? bo my nigdy tego nie urzywalismy dla dzieci i nie mialay problemow wiec nie wiem.
 
Niusia23 na wielu stronach w internecie znalazlam wlasnie o tym ze ma inny sklad i ze w Pl uczula. Jaki macie w Londynie to nie mam pojecia ale powiem tylko jedno ze z tego co sie naczytalam i jesli masz mozliwosc to kupila bym Nivea baby. Pozniej w domku poszukam czy znajde te wypowiedzi ale nie obiecuje bo to czytalam dosc dawno.
 
Monia-moja siostra z tego co pamietam smarowalam prawie cala pupcie a szczegolnie tam gdzie sie pieluszka konczy. Ale mala miala ciagle jakies uczulenia wiec moze dlatego smarowala cala pupcie. Niestety nie pamietam dokladnie. Moze ktos doswiadczony podpowie.
 
Tylko z tymi kremami na odparzenia i podraznienia to wazne by nie uzywac na codzien tylko jak zajdzie potrzeba bo znam takie osoby co smarowaly za kazdym razem dupsko a jak wyskoczylo jakies powazne odpazenie to krem nie dzialam...No i normalka ze nie dzialal bo skora dziecka przyzwyczaila sie i juz nie reagowala...

a z tymi przescieradelkami nieprzemakalnymi to fajna sprawa ...bo podklad trzeba bylo od czasu do czasu poprawiac bo mala jak dupa zawiercila to caly pomarszczony:-D
 
dziewczyny a powiedzcie mi bo ja zawsze myslalam ze tym sudokremem tez mozna posmarowac u dziewczynki "___" wiecie co, jak sie odpazy od moczu czy cos. Czy to prawda? czy tylko na tyl pupki sie nadaje?
 
reklama
Zdaje mi sie ze mozna u dziewczynki smarowac cipcie ale byle nie do srodka, tylko zewnetrzne czesci. Jednak nie pamietam dobrze jak moja siostra robila wiec nie jestem na 100% pewna.
 
Do góry