reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki

ja uzywalam od urodzenia tylko Johnsona zestaw lawendowy na dobranoc (w Polsce). w szpitalu tez uzywali Johnsona i wszystko bylo okay. teraz uzywam Huggies bo byly w promocji tansze i tez fajne. zadnych uczulen.

Sudocrem tu mamy na szczescie. tak do roku smarowalam po kazdej zmianie pieluszki i NIGDY nie bylo zapalenia zadnego a teraz tylko po kupce. jak ominelam smarowanie kilka razy to pupa byla zaczerwieniona. nie smaruje grubej warstwy ale profilaktycznie u mnie dzialalo. aha Sydocrem ma 15.25% tlenku cynku. nie wiem czy ten 40% to jednak nie za duzo czy za bardzo nie wysusza. no i pamietajcie ze ten krem mozna takze uzywac na odparzenia na szyjce czy pod pachami a takze na potowki. pozdro!!
 
reklama
Zalezy chyba na co. Jak dziecko ma jakies brzydkie podraznienie, krostki to moze ten 40% sie przydac, a jak na drobniejsze obtarcia to ten 10-15% starczy. Nie wiem co lepiej, ja kupilam 13% ale innych nie widzialam wiec nie mialam dylematu ;-)
A propos kosmetykow ogolnie-uzywacie kremy przeciw rozstepom, bo ja chce na wszelki wypadek zaczac, ale nic nie znalazlam...:baffled: :confused: Monia moze Ty wiesz co jest dobre i gdzie to kupic, w Targecie nie znalazlam wcale. Jutro pojade do Raid Aid.
 
To co mowicie ze mam kupic i ten 10 i 40 procentowy:-D Kurcze ogladalam chyba 10 firm i wszystkie byly 10 wiec to chyba standart tutaj a potem wersje "oryginal" byly 40 wiec sie poglubilam i nic nie kupilam. A ty Izka gdzie ten swoj triple cos tam kupilas? Moze tez ten kupie bo tam gdzie bylam go co prawda nie bylo ale moze mi poddasz mysl...;-)
Izka ja na rozstepy nic nie uzywam bo mam strasznie maly brzuszek i jakos tak tym sie narazie nie martwie ale mam strasznie sucha skore (zawsze mialam) i codziennie grubo smaruje balsamami.
Co do specjalnego kremu na rozstepy to wiem tylko co slyszalam a nie z doswiadczenia. Podobno Loreal taki w zielonej tubie chyba i ten fioletowy z Avonu tez podobno dobre!!! Jednak z tego co wiem i chyba sama zaczne urzywac, to najlepiej ze wszystkich "cudownych balsamow" dziala shea butter. Zwlaszcza firmy Palmers. Nawet maja na butelce kobiete w ciazy wiec napewno nie przeoczysz:-) Poczekaj poszukam fotki...
 
pomylilo mi sie:wściekła/y: sorki! Mialo byc cocoa butter not shea ale shea tez podobno dobry wiec jest ok:tak:
Tu masz fotke wszystkiego co oferuja wlasnie dla matki i dziecka. Podobno nic lepszego nie kupisz!

collection_cbf.jpg


648_pd213052_1.jpg
 
Hej drogie Ciezarowki:-)

Widze ze kolejny promlem-rozstepy....:eek:

Ja do 6 miesiaca nic a nic nie mialam a jak jednego dnia sie" poprulam" to masakra normalnie:szok: I nie zebym nic nie uzywala bo kupowalam juz od 3 miesiaca krem na roztepy (niby swietny-100 zl prawie z tubke) Mustella...Dodatkowo smarowalam sie oliwka...Wogole polecam Wam smarowanie sie oliwka lub np dolejcie oliwki do kapieli...Wazne zeby nawilzac skore...Ale jesli ma ktos predyspozycje do rozstepow to nie wiem czy wogole jakies kremy Wam pomoga...:eek::-( Mnie jak widac zadne nie pomogly...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mam jednak nadzieje ze Wasze brzusie zostana piekne bez rozstepow czego oczywiscie zycze bo niestety rozstepow juz nie da sie wytepic-wyjasnieja ale na tym koniec...:-:)-:)-:)-(

Pozdrawiam i sciskam brzsie:-)
 
Ja mam zamiar używać kosmetyków Nivea, sama ich używam od dawna nigdy nie miałam żadnych problemów, więc zobaczymy jak sprawdza się dla maleństwa. O sudokremie tez słyszałam same dobre opinie i oczywiście mam go na liście zakupów.
 
Kotek07 to widze ze ty tak samo jak ja, slyszalam same dobre opinie na temat nivea a tez sama stosowalam i nie mialam klopotow. Do tego ten sliczy zapach...:-)
 
reklama
No właśnie Monia ja osobiście używam ich też min. ze względu na ten zapach taki dziecięcy:-D . A poza tym to jedna z najstarszych firm kosmetycznych na rynku więc sprawdzona i nie ma prawa uczulać:happy: .
 
Do góry