reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki

monia12

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
1 Luty 2007
Postów
1 197
Dziewczyny pomyslalyscie juz jakie chcecie kupic kosmetyki dla maluszkow? Jakiej firmy i co?
 
reklama
To ja znowu wtrace swoje 3 grosze:-)

Ja juz polecalam ale polece jeszcze raz:-)
Uzywamy kosmetykow Hippa i sprawdzaja sie super...Pisze ze uzywamy bo ja rowniez uzywam...Tak nam super przypasily...Wczesniej uzywalam mydelka nivea,ale mydelko zostawialo taki brzydki osad na wodzie i wloski byly sztywne...:eek:
 
alez wtracaj trzy grosze:-D
no Hippa tuatj nie dostane, nawet Nivea nie ma ale bede sprowadzac. A probowalas mydelko w plynie? bo po kostce zawsze jest troche wiecej osadu itd.
 
nie probowalam...przeszlam od razu na hippa i sie zakochalam...Zreszta ja mam jakas manie na hippa-jedzenie tylko z tej firmy...Ale co tu duzo gadac maja dobre rzeczy...
A co do kosmetykow to sa naprawde wydajne...mam na mysli szczegolnie plyn do kapania...Wystarczy kilka kropelek na gabke i pieni sie jak ta lala...:-)Zreszta widac na moim suwaczku:-D
 
Monia-ja co prawda nie mam jeszcze doswiadczenia w wychowywaniu dzidziusiow:-) ale poczytalam troche co potrzeba, pogadalam z paroma osobami i narazie zakupilam:mydelko, oliwke i chusteczki do mycia (washclothes) Johnsona. Dodatkowo masc z tlenkiem cynku (w Polsce najlepiej znany jest Sudokrem) a tutaj sa inne firmy-ja kupilam "Triple paste" w skladzie ma to samo co sudokrem. No i jeszcze mam chustki do wycierania pupci Pampersa (wipes). Narazie tyle, szamponu nie kupuje, bo podobno niemowlaczkowi myje sie glowke mydelkiem.
 
IZKA NIC NIE MOWILAS ZE JUZ MASZ KOSMETYKI I TO W DODATKU TYLE:-) Wiesz co, przesle ci potem stronke co sie naczytalam o kosmetykach Johnsona. Podobno strasznie uczulaja i zadko kto je uzywa w Polsce ale tutaj podobno jest zupelnie inny sklad i sa dobre. Ja zakochalam sie dawno temu w kosmetykach Nivea Baby i choc tutaj nie mozna ich nigdzie dostac to bede sprowadzac z takiej polskiej drogerii w NY. Juz obliczylam ze to mnie bedzie drogo kosztowac ale ja tak lubie jak dzidzius pachnie tymi kosmetykami. Bardzo duzo tez wyczytalam super opini na ten temat, zadko kto (jesli w ogole o kims takim czytalam) pisze ze uczulaja wiec moze mi sie poszczesci;-)
 
Jesli o Sudocrem chodzi to u nas sprawdzal sie super...zreszta jak trzeba to i do teraz sie sprawdza...kupilam wieksze opakowanie jak robilam wyprawke i mam do dzisiaj...Tu u nas nie ma sudocremu...
ja np. do dzis myje mlodej wloski tym co cialko i jest oki...zreszta szampon na te jej trzy piorka...:no::-D

Jesli chodzi o Johnsona to dosc duzo slyszalam ze uczula...Ale to same sprawdzicie...

Kupcie tez sobie podklady.. np.bella,w rossmaniemoze dostaniecie tez baby dreams...Fajna rzecz jesli trzeba przebrac dzidziusia gdzies poza domem...zreszta w domu tez sie przydadza zeby nie zasiusiac lub nie okupkac tego co nie trzeba:-)...U nas rowniez taki podklad wkladalam pod przescieradelko do lozeczka.-mialam wtedy pewnosc ze nic nie "kapnie " na materac...

Jak mi sie cos przypomni to dam cynka:-)
 
Izka napisz mi gdzie kupilas ten krem ala sudokrem i skad znasz sklad sudokremu??? Ja na ten temat nie mam pojecia:no:
patrycja u nas sa takie specjalne przescieradelka pod przescieradelka nieprzemakalne itd wiec to napewno kupie by nie zasiusiac materacyka:-) A takie podklady jak piszesz to tez napewno kupie " w razie czego" jak gdzies sie pojdzie czy cos.
 
reklama
No patrz, to ja nie wiedzialam ze Johnsona moga uczulac...najwyzej jak nie beda dobre to sama je zuzyje razem z mezusiem-bede mu wcierac oliwke w plecki, hehhehehe ;-) a dzidzi kupie inne. Nie jestem pewna ale wydaje mi sie ze tego Hipp-a gdzies widzialam moze w Safeway-u? Dzis sie wybieram na mala rundke po sklepach to zwroce uwage.
 
Do góry