reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmiczne dziecko

Temat zespołu Downa jest mało śmieszny. Jednak nie wyobrażam sobie, że to miałby być klucz do przetrwania :D wspominanie o swoim wykształceniu w tak głębokich przemyśleniach również nie pomaga ;D

Temat zespołu Downa nie jest śmieszny.
Jednakze przemyślenia naokoło tego tematu, ja tam jednak wyczuwam, ze tutaj inny temat jest poruszany, pod przykrywka niejako, te przemyślenia są już w kategoriach komedii.
 
reklama
@grzech Grzechu odejdź i już lepiej nic nie czytaj oraz nie analizuj, bo wychodzi pomieszanie z poplątaniem, które nie jest w zgodzie ani z nauką, ani filozofią, ani wiarą. A jeśi czujesz imperatyw wewnętrzny, że musisz tworzyć światy równoległe - zmień forum na inne. Tu nie znajdziesz wsparcia
 
Na jakiej podstawie Pan uważa, ze takie cechy POWINIEN posiadać nowy czlowiek? 🤔 kwestia myślenia życzeniowego, czy subiektywna dedukcja?
Ja to bym powiedziała, że patrząc w jakim kierunku świat idzie, to nowy człowiek powinien:
- świetnie radzić sobie w życiu w pojedynkę, lubić samotność, nie potrzebować kontaktów towarzyskich (bo i tak będzie siedzieć przed ekranem komputera 24/24),
- uwielbiać i świetnie rozkminiac technologie i elektronikę (bo idziemy w stronę komputeryzacji),
- prowadzić bardzo poukładane, przewidywalne i schematyczne życie,
- nie mieć pociągów do wojen i takich tam,
- nie musi wyrażać uczuć, ani potrafić nawiązywać relacji społecznych (bo i tak będzie solo żył przed komputerem),
- jego integracja sensoryczna może leżeć (i tak będzie tylko dotykał myszki i klawiatury, a w przyszłości wydawał komputerowi polecenia w myślach)...

Jak na dłoni widać, że ewolucja idzie w konkretnym kierunku i już stworzyła odpowiednią, przystosowaną do tego jednostkę. OSOBY Z ZESPOŁEM ASPERGERA, ewentualnie autyzmem (tam ewolucja poszła aż za mocno). Proszę, rozwiązałam Twój problem. Człowiek idealny, człowiek przyszłości ma zespół Aspergera. Doskonale przystosowany do życia w nowoczesnym świecie i świecie przyszłości. 😎😎😎😎 Już nie musisz więcej rozkminiac.

Oczywiście wszystko co napisałam powyżej to żart i mam nadzieję, że nikt z zespołem Aspergera bądź mający w rodzinie osoby z ASD nie poczuje się urażony. 😊 Ale tak wielkiej głupoty jak post pana Grzegorza, dopisującej niesamowita ideologię do po prostu ruchu antyaborcyjnego, to ja jeszcze nie widziałam i nie czytałam jak żyję 🙈🙉 Powyżej to oczywiście stereotypy częściowo, bo przykładowo wiele osób z ZA, z ASD to choć ma z nimi problem, to uwielbia kontakty towarzyskie i są naprawdę towarzyskimi osobami. :)
 
Do góry