reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kosz na pieluchy?

reklama

Mamafasolki

Fanka BB :)
Jakie są opinie mam używających kosze na pieluchy? Sprawdza się ten system czy nie?
U nas najbardziej sprawdzały się woreczki na pieluchy z rossmana - każda kupa w to :D plus worek jakiś pachnący zbiorczy - wg mnie (mam dość czuły węch :D)) to dobre rozwiązanie. Myślę, że jeśli pakujesz kupy w woreczki plus kosz, to będzie ok. Sam kosz - wg mnie nie (ale ja czuję :D))

Aleks90

Ja używam kosza z tego zestawu na przewijak z ikei. Do niego wkładam worek chyba 15l z rossman i wyrzucam tak ok co 2 dni. Jak dla mnie jest super bo nic nie czuć z niego jak jest zamknięty

mamakochajaca

Miałam tommy tippee techno co się po każdej kupie zakręca, fajna sprawa ale worki drogie. Pózniej jak dziecko już większe to przeszłam na woreczki zapachowe z babyono. Teraz mam za mało miejsca i przy drugim chyba pozostane przy woreczkach. Jak masz miejsce i pieniądze na worki to to jest mega wygodne szczególnie w nocy.

Święta92

Ja mialam tomme tippy, i jak wyciągałam takie zawiniątka to miałam odruchy wymiotne 😂przy drugim nawet nie wyjelam tego kosza. Wywalam normalnie do śmietnika, codziennie wywalalam i tyle.

Do góry