reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz na pieluchy?

reklama
Jakie są opinie mam używających kosze na pieluchy? Sprawdza się ten system czy nie?
U nas najbardziej sprawdzały się woreczki na pieluchy z rossmana - każda kupa w to :D plus worek jakiś pachnący zbiorczy - wg mnie (mam dość czuły węch :D)) to dobre rozwiązanie. Myślę, że jeśli pakujesz kupy w woreczki plus kosz, to będzie ok. Sam kosz - wg mnie nie (ale ja czuję :D))
 
Ja używam kosza z tego zestawu na przewijak z ikei. Do niego wkładam worek chyba 15l z rossman i wyrzucam tak ok co 2 dni. Jak dla mnie jest super bo nic nie czuć z niego jak jest zamknięty
 
Miałam tommy tippee techno co się po każdej kupie zakręca, fajna sprawa ale worki drogie. Pózniej jak dziecko już większe to przeszłam na woreczki zapachowe z babyono. Teraz mam za mało miejsca i przy drugim chyba pozostane przy woreczkach. Jak masz miejsce i pieniądze na worki to to jest mega wygodne szczególnie w nocy.
 
Ja mialam tomme tippy, i jak wyciągałam takie zawiniątka to miałam odruchy wymiotne 😂przy drugim nawet nie wyjelam tego kosza. Wywalam normalnie do śmietnika, codziennie wywalalam i tyle.
 
Do góry