reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz - watki nieaktywne przeznaczone do trwalego usuniecia

reklama
Kamcia . Zajęcia odbywają się niedaleko doków w Galway w Silver Hous . Nie mam w tej chwili adresu bo dałam go koleżance a nie spisałam sobie . Co do dni to nie wiem bo ja narazie czekam . Oni sami dzwonią kiedy na pierwsze zajęcia . Podczas rozmowy babka pyta jakie dni najbardziej by odpowiadały . Pewnie robią w te dni które większości potencjalnych uczniów pasują . Wiem jeszcze tylko tyle że są to cztery godziny w tygodniu : 2 dni po 2 godziny . Jak będe wiedzieć coś więcej to dam znać . Pozdrawiam !
 
didi z tego co wiem bezpłątne zajęcia napewno są rano , ale nie wiem dokładnie o której :confused: bo ja cały czas czekam na telefon .
Jeśli masz mozliwość to zadzwoń pod podany numer może tam coś konkretniej Ci powiedzą . A jak nie to poprosze męża żeby w poniedziałek tam zadzwonił i wypytał o to .....
 
cześć dziewczyny! czy orientujecie się może czy polski ZUS akceptuje zwolnienia lekarskie wystawione w Irlandii? jestem zatrudniona w Polsce,ale będąc na zwolnieniu lekarskim - ciążowym, przyjechałam do mojego męża. Chciałabym zostać dłużej i tym samym oszczędzić sobie lotów na badania, które mogę zrobić na miejscu. pozostaje pytanie, co ze zwolnieniem? dajcie mi również znać, jeśli moje pytanie znalazło się przy niewłaściwym wątku. działam na forum w zasadzie od dzisiaj, więć poruszam się powiedzmy .. średnio:)
 
Gabor - upewnij sie czy wogle moglas opuszczac kraj bedac na zwolenieniu, po drugie polecalabym udac sie do polskich lekarzy przyjmujacych w Irladni (ginekologow) - oni powinni wiedziec... |
Planujesz rodzic w Irl? W jakim miescie jestes?
pozdrawiam
 
reklama
Do góry