reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Kto za /przeciw przyjęciu wuju i maleństwa do wątku zamknietego

  • Tak

    Głosów: 18 100,0%
  • Nie

    Głosów: 0 0,0%
  • Niewiem

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
  • Ankieta zamknięta .
My z mezem mamy niebieskie ja mam bardzo jasne a maz troszke szmaragdowe,ale Viki ma najladniejsze takie male turkusowe perelki ma nadzieje ze jej tak zostanie...
 
reklama
U mnie wyszło 100% na niebieskie. Ja i mąż mamy niebieskie, moi rodzice także, mama męża ma niebiesko-zielone, a jego tata piwne. Nasz synek ma niebieściutkie, więc na pewno ta fasolka też będzie miała takie.
 
No dobra, ale jak to jest? Moi rodzice mają brązowe - moja siostra ma brązowe, a ja niebiesko-zielone. Mamy różnych dziadków czy co? :-p
U męża podobnie: teściowie - oboje oczy brązowe, mąż niebieskie, jego brat brązowe...

W każdym razie wyszło, że maleństwo będzie mieć niebieskie :-)
 
ANETA, LAT 30, SOSNOWIEC,
DATA WG OM-24.06 WG USG-28.06
WG OSTATNIEGO USG BĘDE MIAŁA CÓRECZKE

pozdrawiam i dzięki za wskazówki.

bardzo chętnie się dopiszę :-)

cześć czerwcówki dopisuje się:
Asia-Wrocław/Londyn 28 lat
termin w/g OM 09.06.2009
termin w/g USG 13.06.2009
pierwszy krzyk-
płeć- dziewczynka :)
waga-
wzros
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ciekawe co u nas wyjdzie, to nasze pierwsze dziecko ;-) ja mam brazowe oczy a mój maz niebieskie. U mnie w rodzinie wszystkie dziewczynki maja brazowe oczy (po mamie) a chłopcy niebieskie (po tacie), ciekawe czy ta będzie i w naszym przypadku :))
 
A ja tak troche nie o oczach tylko o kolorze ciala. Slyszeliscie o parze ktora miala 2 pary blizniakow i w kazej z nich jena z ziewczynek byla biala a druga czarna??? :tak:
 
U tych co ojciec był ciemnoskóry to jeszcze Ok, ale mówili tez o takiej parze co oboje byli biali i mieli nasienie z banku spermy i dziecko im sie czarne urodziło. To były dopiero jaja. Wyobrażasz sobie szoka jaki musieli przeżyc jak zobaczyli to dziecko ?
 
reklama
Do góry