reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Kto za /przeciw przyjęciu wuju i maleństwa do wątku zamknietego

  • Tak

    Głosów: 18 100,0%
  • Nie

    Głosów: 0 0,0%
  • Niewiem

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
  • Ankieta zamknięta .
Witam ostatnio dużo radości sprawia mi zaspokajanie swoich zachcianek kulinarnych. I postanowiłam założyć wątek gdzie możemy wymienić się pomysłami kulinarnymi.:tak:

Juz jest taki watek Przepisy!

Nia zauważyłam,jak usunąć ten wątek?

Agata moze usunac :)

Ok dziękuje. Przepraszam Was za małe zamieszanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam:biggrin2: jestem w 18 tygodniu ciązy- to moja druga ciąża ,ale po 8 latach.Słyszałam że drugi poród jest łatwiejszy i szybszy, przyznam że pierwszy miałam okropny ( komplikacje itp.) . nie wiem tylko czy po tak długim odstępie czasu jak u mnie poród jest łatwiejszy czy dotyczy to głównie różnicy roku czy dwóch lat???????? przyznam że boję sie teraz rodzić naturalnie i nie wiem czy nie zdecydować sie na cesarskie cięcie............???????:baffled: MOŻE MACIE WŁASNE DOŚWIADCZENIA I CHCIAłYBYŚCIE SIĘ NIMI PODZIELIĆ /???????? Dziekuję pozdrawiam;-)
 
ja chyba nawet nie mierze, bo u mnie, mamy i brata takie dziwne kolory oczu sa, ze nie wiadomo, czy to braz czy zielen :-D Dzidzia bedzie zagadka, bo z meza strony chyba same niebieskie :-)
 
Drogie Przyszłe Mamy!
Być może zainteresuje Was ta propozycja. Myślę, że w przyszłości może być to cudna pamiątka. Tak dla Was, jak i dla Waszych maluchów!

Jeden z bardziej znanych szwedzkich reżyserów filmów dokumentalnych oraz wyśmienity fotograf National Geographic przygotowują się do realizacji filmu dokumentalnego, który będzie poświęcony Bałtykowi i
krajom nadbałtycki. Jest to projekt kilkuletni - przez ok. 10 lat chcą pokazywać jak zmienia się Bałtyk i życie ludzi, którzy mieszkają w krajach z dostępem do niego.

W związku z tym poszukują osób, które zgodziłyby się wziąć udział w takim projekcie i dzięki temu pokażą jak żyje się w Polsce.

Bardzo chcieliby by jedną z osób, które będą bohaterami filmu, była kobieta, która wiosną tego roku urodzi dziecko. Oczywiście nie chcemy filmować porodu (czy chwil tuż przed i po nim), co to, to nie!

Poszukują również:
- mężczyzny w wieku ok. 55-65, który nigdy nie był nad morzem
- chłopca (ok. 6 - 10 lat), który mieszka na Śląsku i nigdy nie widział morza


Być może któraś z Was, drogie przyszłe mamy, chciałaby wziąć udział w takim projekcie? A może znacie kogoś kto pasowałby do profilu "poszukiwanych", a kto nie będzie bał się kamery i chętnie weźmie udział w takiej przygodzie?

Będę wdzięczna za kontakt na mój adres mailowy – orygin_al@poczta.onet.pl , odpowiem na wszystkie pytania i przedstawię szczegóły.

Pozdrawiam,
Beata
 
u mnie wyszło że zielone :)) - w sumie zaznaczyłam na zielone bo nie było koloru szaro-zielonego... po tatusiu oczywiście... hmm chociaż u mnie w rodzinie to przewaga niebieskiego :)))
 
reklama
Do góry