reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Czekam na malenstwo :


  • Wszystkich głosujących
    24
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Koffija

mama Malwiszona
Dołączył(a)
19 Grudzień 2006
Postów
1 885
Miasto
Polska
:eek: Tak za mną pomysł ten chodzi i nie mogłam się powstrzymać by nie spróbować..... :-D
Jeśli są tu przyszłe lipcowe mamusie z Poznania - to co powiecie na kawusię lub obiadek w naszym mieście????
 
reklama
Nicoya pewnie się spotkamy na polnej:);-) a obiadek zawsze chętnie ale w najbliższym czasie odpada bo mam leżeć,brak leki(ciąża zagrożona) ale potem pomyślimy:) fajny pomysł;-)
 
odwiedzimy cię marika hahahaha :-) chociaż tyle chętnych, że...... ech..... ale co tam.... pozdrówka i do... spotkania na polnej :-)
 
się śmiej jeśli jesteś z samego poznania to powodzenia-do mnie masz 30 km bo ja to z okolic...
 
Ja tez jestem z Poznania. Dziewczyny gdzie bedziecie rodzic? Ja na polnej po raz trzeci.a tak na marginesie jakie macie terminy ? Ja mam na 10 lipca ale pojde jak moj lekarz mnie "wezwie". Pewnie wczesniej tak mysle ze w weekend 7/8 lipca.
 
gośka ja mam termin na 18 może urodzę wcześniej,może później:-p nigdy nie wiadomo...ale ja raczej będę rodziła na polnej, byłam zadowolona-chociaż nigdzie pewnie nie jest idealnie.Wkurzali mnie studenci-świętego spokoju nie było co chwilę jakaś "wycieczka"
ja jestem raczej pozytywnie nastawiona na to że oni się uczą, przyszli lekarze...ale co za dużo to nie zdrowo:no:
 
Cześć, witam Was serdecznie wszystkie przyszłe mamusie, które maja termin na lipiec 2007. Jesli macie ochotę to piszcie, podzielcie się swoimi wrażeniami ciążą, opiniami o lekarzach i szpitalach oczywiście krakowskich :-)
 
marika - ja się nie śmieję - tylko uśmiecham - zmotoryzowana że tak powiem jestem :-)- rzeknij choć słowo i gościa (a w zasadzie półtora) masz na głowie hahaha...A jeśli o terminie mowa - to ja mam na 24... i nie wiem jeszcze gdzie - chyba też na Polnej bleeee
 
to słowo się rzekło!:-D reszte wysyłam na priv
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem ile z Was mieszka, pracuje lub uczy się w Warszawie, ale jest szkoła rodzenia (przy szpitalu na Żelaznej), której koszt refundowany jest przez Biuro Polityki Zdrowotnej. Warunkiem jest adres zameldowania w Warszawie lub praca w Warszawie lub studia w Warszawie.

Dla zainteresowanych podaję LINK :) w zakładce "ceny i informacje" znajdziecie wszystkie szczegóły :) :-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry