reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosz

Zaglądam na pod-forum Modowe na BB bo:

  • nudzi mi się

    Głosów: 2 12,5%
  • interesuję się tym tematem

    Głosów: 4 25,0%
  • to bardzo fajny dział i wiele się już ciekawego dowiedziałam!

    Głosów: 5 31,3%
  • lubię Kasię i Meguska ;)

    Głosów: 4 25,0%
  • z innego powodu (napisz z jakiego)

    Głosów: 1 6,3%

  • Wszystkich głosujących
    16
Witajcie! :-)
Zaszłam w kolejną ciążę, lekarz kazał odstawić dziecko od piersi i przejść na mleko modyfikowane. Nie wiem jakie mleko mam podawać dla rocznego dziecka ze skazą białkową. Gdybyście mogły mi poradzić, jakie mleko będzie dla mojego dziecka najlepsze? Za odpowiedzi już z góry dziękuję :happy:
 
reklama
Ja to się dziwie dlaczego lekarz kazał odstawić. Zawsze słyszałam, że karmienie w ciąży niczemu nie przeszkadza. Inna ma rację pediatra doradzi najlepiej, jeśli to w ogóle konieczne.
 
Cynamonka z tego co wiem to ssanie przez dziecko piersi matki powoduje obkurczanie się i skurcze macicy, więc zapewne żeby nie doszło do poronienia lekarz kazał odstawić dziecko od piersi. tak miała moja szwagierka.
Megb3k również proponuję zgłosić się w tej sprawie do pediatry...
 
Pójdę jednak do pediatry. Aniii ma rację, w późniejszym etapie ciąży ssanie piersi może powodować skurcze macicy i przedwczesne urodzenie dziecka. Tak przynajmniej twierdzi lekarz, choć sama byłam zdumiona tym co usłyszałam i troszkę się zawiodłam.:-(Ale karmienie piersią przez rok to i tak sukces.:happy: Do usłyszenia :happy:
 
No gdyby nie było skazy białkowej to na rynku jest mase mlek które są dobre,ale z polecenia pediatry zawsze pewniej, myśle że bez tego sie nie obejdzie:-)pozdrawiam i gratuluje dzidziusia:-)
 
Cioteczki mają racje.Ze skazą białkową to lepiej niech pediatra doradzi.Gratuluje małej Fasolki:-):-)No a z tym karmieniem w ciązy to ja myśle,że co lekarz to opinia.Rok to długo a teraz musisz dbac o siebie i Fasolke.
Mnie gin, który wypalał nadzerke powiedział,że jak Lolo ma rok to mam go odstawić bo już go długo karmie.Tylko,że ja jako matka nie jestem na to gotowa i na razie nie zamierzam go słuchac;-);-)
 
Zgadzam się z dziewczynami - do pediatry marsz ;-) Przy skazie lekarz może wam przepisać preparat mlekozastępczy (hydrolizat czy inne ustrojstwo) a to często na receptę! Wiem, bo moja mała kiedyś piła nutramigen.
 
No a jak juz jesteśmy przy mlecznych tematach to dawałyście moze juz mleko "JUNIOR" wiem ze to od roczku ale dostałam próbki a że już nie wiele nam brakuje to Zuzia piła ostatnio i jej smakowało:tak::-Dno i kupiłam jej ale nie wiem czy całkiem zastapic to normalne czy nie?Narazie raz dziennie dajemy:-)
 
reklama
hm...my od paru tygodni dajemy najzwyklejsze mleko juz nie modyfikowane....nie kupuję 3ki...sara zaakceptowała- nic sie nie dzieje- wiec przynajmniej zaoszczedzimy- haha- zwykłe mleko ok 2,5 zł wiec 4 razy tansze od Bebiko 3ki:tak:;-)
 
Do góry