reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosz

Zaglądam na pod-forum Modowe na BB bo:

  • nudzi mi się

    Głosów: 2 12,5%
  • interesuję się tym tematem

    Głosów: 4 25,0%
  • to bardzo fajny dział i wiele się już ciekawego dowiedziałam!

    Głosów: 5 31,3%
  • lubię Kasię i Meguska ;)

    Głosów: 4 25,0%
  • z innego powodu (napisz z jakiego)

    Głosów: 1 6,3%

  • Wszystkich głosujących
    16
witajcie ja jestem mamusia z kwietnia,w ostatnim odcinku byly podawane przepisy na kluseczki z twarogiem no i nie zapoisalam sobie :-(czy ma moze ktoras z was ten przepis?
 
reklama
Witam wszystkie Mamy i ich słodkie pociechy!
A tym samym przepraszam, ze tak się wpraszam ;-) Rzecz w tym, że administratorzy forum dość skutecznie zakopali i schowali przed nowymi użytkownikami wątki o chorych dziciach użytkowniczek BabyBoom :-(

Zapraszam do zapoznania się z historią majowej Malwinki i pomoc jej rodzinie.

WĄTEK >> tutaj

Tylko nie kierujcie się 1 postem o wysyłaniu SMSów (teraz już ta opcja nie działa). Pomóc można poprzez wpłaty na konto Fundacji Polsat lub też poprzez przekazanie 1% podatku (ale tutaj przyjdzie im czekać na pieniądze jeszcze kilka miesięcy, a czas bardzo nagli).

Mam nadzieje, że ściśnie was za serce i coś z portfeli wysupłacie! :-D

Pozdrawiam :-)

Strona Malwinki: Serce Malwiny


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Hej!!:-)
od kilku dni zauwazam ze moj Kuba staje sie agresywny, moze zbyt ostre slowo, ale bawi sie, smieje i nagle rozrzuca wszystko, tupie, denerwuje sie. Co to moze oznaczac:szok: Nie wiem jak sobie z tym radzic, podaje mu syrop na uspokojenie bo dodatkowo nie chce mi usnac, dopiero zasypia po 22 po ciezkich bojach i budzi sie conajmniej dwa razy przez noc i wstaje o 6:angry: W ciagu dnia spi krociutko okolo godziny
Poza tym mimo swoich 15miesiecy niechetnie chodzi, praktycznie wcale, woli raczkowac, nic nie mowi, wszystkiego musze sie domyslac czy to normalne:confused:
Prosze o rady:tak:
 
jesli chodzi o chodzenie to przeciez kazde dziecko ma swoj czas a ty ze swojej strony mozesz jedynie go troszke mobilizowac np w czasie zabawy moja corcia zaczela chodzic jak miala 15 mc a synek mial rok wiec jak widac kazde dziecko jest inne:tak:a jesli chodzi o spanie z moim synkiem jest podobnie nie pamietam przespanej jednej nocy (no moze jedna lub dwie)w dzien spi roznie czasem dwie godzinki czasem pol:baffled:roznie
co do mowienia to raczej w tym wieku nie mozna od dziecka za duzo wymagac moze powiedziec pojedyncze zrozumiale slowa moze mowic calkiem po swojemu:tak:
a zachowanie jest eaczej normalne moj synio tez potrafi sie pieknie bawic by po chwili rzucac wszystkim
ale jezeli to cie tak niepokoi przejdz sie z malym do lekarza:tak:
 
Ja po pierwsze zrezygnowałabym z syropu na uspokojenie. Przecież to chemia i odużanie dziecka, w dodatku zupełnie zdrowego.
Wg mnie zachowanie Twojego dziecka jest jak najzupełniej normalne dla tego wieku. U nas tez bywają napady złości ni z tego ni z owego, mój Kubuś potrafi się rozpłakać a ja zupełnie nie rozumiem dlaczego nagle go dopadło coś takiego.
Ze snem jest podobnie jak u Ewy. Nie pamiętam przespanej nocy, a budzi się koło 5 razy ostatnio. Mówi też głównie po swojemu oprócz takich wyrazów jak mama, tata, pa pa, da da, baba itp.
Chodzenie to też bardzo indywidualna sprawa i nic na siłę.
 
Ja po pierwsze zrezygnowałabym z syropu na uspokojenie. Przecież to chemia i odużanie dziecka, w dodatku zupełnie zdrowego.
zgadzam sie, aczkolwiek ja przynajmniej raz w tygodniu marze o jakims srodku który by uspił dzieciaki najlepiej na 24h:-D:-D:-D
A powaznie to mysle ze musisz sie bachu uzbroić w cierpliwiwośc i czekac az mu przejdzie Taki wiek podobno i znane jest okreslenie "bunt dwulatka".
u mnie jest zlosc tylko jak sie czegos zabroni, ale szybko przechodzi.
Moja corka w tym wieku tez miala ogromne problemy ze spaniem i niestety trwaly do 3 roku , ale mysle ze troche brakowalo mi konsekwencji i doswiadczenia z tym jej spaniem;-)
 
Ten syrop polecil mi telefonicznie pediatra, mieszkam w Anglii tu lekarze sa do bani wiec jestem w stalym kontakcie telefonicznym z Polska:-)
Odstawie go bo on nic nie daje:no:
U mnie sprawa wyglada tak ze moj Kuba spal bosko do niedawna, kladl sie o 20 i do 7 rano bez ani jednej pobudki spal, a tu bach od paru dni nakrecony nie potrzebuje prawie wcale snu :szok:
Ale widze ze ta energia, jego bunt to normalne, wiec uspokoilam sie, moze to minie.
Dziekuje slicznie za odpowiedzi i zycze Wam wytrwalosci, jakos musimy dac rade:tak:
 
reklama
Tak jak pisały dziewczyny, syrop tu nie pomoże, taki okres buntowniczy, a i pewnie ma to odzwierciedlenie podczas snu, może nawet jakieś złe sny, ząbki. A takie humorki, krzyki, złości to jeszcze dłuuuugo będziesz musiała znosić, więc uzbrój się w cierpliwość ;-), na pewno wszystko jes ok :happy2:
 
Do góry