reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosz

Zaglądam na pod-forum Modowe na BB bo:

  • nudzi mi się

    Głosów: 2 12,5%
  • interesuję się tym tematem

    Głosów: 4 25,0%
  • to bardzo fajny dział i wiele się już ciekawego dowiedziałam!

    Głosów: 5 31,3%
  • lubię Kasię i Meguska ;)

    Głosów: 4 25,0%
  • z innego powodu (napisz z jakiego)

    Głosów: 1 6,3%

  • Wszystkich głosujących
    16
A moze miec pelnia cos wspolnego z tym jego naglym niespaniem:confused:To jest pytanie ale Kuba wylal cole na kompa i pytajnik nie dziala:-D
 
reklama
napady złosci to normalne w tym wieku Zuzia tez je miewa szczegolnie kiedy ona czegos chce a ja jej nie pozwalam albop nie rozumiem:tak:co do syropu tez bym nie dawała, moze ma za duzo energii i trzeba go przegonic troszke, ja zabieram Zuzie czasami do sali zabaw dla dzieci kontakt z dziecmi duzo dobrej zabawy i pada jak kawka:tak:a do spokojnych dzieci nie nalezy rozrabia jak sie patrzy, trzeba przetrwac
 
Kochane mamusie, tatusie, e-cioteczki forumowe.
Zapewne czytałyście o powstającej Fundacji (a dokładniej Stowarzyszeniu) działamy już jak możemy chcąc pomóc naszym forumowym dzieciaczkom - Zosi i Maciusiowi.
Bez Waszej pomocy nie uda nam się to. Wystawiamy na allegro różne różności, zresztą sami zobaczcie NASZE AUKCJE,
Jest nas tu prawie 30 000, jeśli każdy z nas wpłacił by złotówkę na Maciusia i na Zosieńkę, to Maciuś miałby już zebrane pieniążki na operację (została by niewielka kwota do uzbierania) a Zosieńce moglibyśmy kupić potrzebny sprzęt.
O Zosiaczku przeczytacie na STRONCE ZOSI
A o Maciusiu na STRONCE MACIUSIA
Możecie nam również pomóc przekazując rzeczy na aukcje. Przygotujcie paczkę, wyślijcie ją do nas a my porobimy zdjęcia, opisy i wystawimy przedmioty
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc
Jeśli macie jakieś pomysły, pytania piszcie na wątku FUNDACJI
 
Wiem, że niektóre z nas czytają sporo ;-) niektóre za dużo :-p ale nie o takie książki tu chodzi. Jeżeli przeczytałyście coś wartego polecenia podzielcie się.
Dodam, że sporo popularnych książek na temat wychowania jest do ściągnięcia w formacie pdf na stronie którą podałam w linkownii.
 
My ostatnio kupiliśmy "365 twórczych zabaw z mały dzieckiem" Jest część od noworodka do dwulatka i od dwulatka w górę. Jest tam sporo fajnych pomysłów. Nie które takie oczywiste, że aż ciężko na nie wpaść ;-). Chcieliśmy kupić "Zabawy fundamentalne" o których pisała Pola, ale w empiku mieli problem z realizacją zamówienia.
 
Książki o zabawach chętnie czytam ale o samym wychowaniu nie zabardzo...Jade na intuicje niepokorna mamusia;-)Ale może mnie zchęcicie;-);-)
Meg :-D:-D:-D:-D:-D
 
ojojku...a ja nie pamiętam kiedy ostatnio coś czytałam....naczytalam się za dużo jak byłam w ciąży, nic mi to nie pomogło więc daję sobie spokój...hehe
 
Witam wszystkie mamusie kochanych dzieciaczkow.
Mam trudna sytacje materialna i prosze jezeli ktos ma ubranka do oddania na chlopczyka od 9miesiecy do 2 latek to z checia przyjme .Niemusza byc jakies sliczne i czysciutkie kazde sie przydadza do chodzenia po domu.Prosze o odpowiedz na meila:AAborAA@poczta.onet.eu
 
reklama
Do góry