reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosz

Zaglądam na pod-forum Modowe na BB bo:

  • nudzi mi się

    Głosów: 2 12,5%
  • interesuję się tym tematem

    Głosów: 4 25,0%
  • to bardzo fajny dział i wiele się już ciekawego dowiedziałam!

    Głosów: 5 31,3%
  • lubię Kasię i Meguska ;)

    Głosów: 4 25,0%
  • z innego powodu (napisz z jakiego)

    Głosów: 1 6,3%

  • Wszystkich głosujących
    16
Nie martw sie Cynamonko to samo mialam z Adriankiem dopuki był cycuś to mały prawie nic nie pił ale jak go odstawiłam to pije jak mały smok :-D
 
reklama
Cynamonka, Sikoreczka Karolek też nie pije super duzo:-)Są dni,że wcale a są,że dużo.Dopija cycusiem:-)
 
Lilka wie do czego służy niekapek, owszem napije się z niego ale nie pije dostatecznie dużo...z butli potrafi wyciągać sporo a z niekapka tylko tyle by zaspokoić pierwsze pragnienie...
mleka pije 150-180 ml po kąpieli a potem po 22 ok 210ml. rano zjada kaszkę ale tak niechętnie że już niedługo to zakończymy. kaszka robiona w szklaneczce, podawana łyżeczką /ok 3/4 szklanki/
Sikoreczko, Cynamonko, Bodzinko. Lilka do niedawna piła też bardzo mało /tylko że ja nie karmię piersią:no:/. wystarczyło jej 100ml na dzień herbatki czy soczku. ale po pewnym kontakcie z pewnym młodym mężczyzną :-D który potrafi wypić ze 3 butle napoju naraz nagle i Lilka zaczęła pić więcej:rofl2:. nie wiem czemu...?
 
nasza Zuzolinka to cwana bestia, umie pic z niekapka i z normalnego kubka pod nadzorem ale najlepiej lubi z butelki no i co jej zrobie:-)wciskam jej tego niekapka(ale chyba mam jakies trefne ustniki bo niekapek wcale nie jest taki niekapek bo podcieka)ale ona troche sie napije a potem kubek wala sie po ziemi a ona jeczy ze chce pic :tak:ale mysle ze mamy jeszcze czasu troche zeby calkiem przejsc na kubek
 
Bara mój niekapek z ustnika nie kapie ale za to jak go zakręce to zakrętka przecieka, a jak mój nieoceniony syn walnie nim o podłoge to cały napój jest na niej:-):-)Najwięcej wyciągnie z butli, no cóż na wszystko jest czas:-)
 
Kupiłam Oliwce piękny, zielony kubek niekapek z Aventu.Ale ta Małpka zamiast chwycić sama, bo po to zapewne ma ten kubek uchwyty ;-), to podaje mi go i otwiera paszczę no i muszę w taki sposób jej dawać pić :baffled:.Ale będziemy ćwiczyć i na pewno w końcu uda się Potworkowi nauczyć pić samej z niekapka :tak:.
A musze jeszcze wypróbować bidon z rurką, bo posiadamy, ale jakoś nie wpadłam żeby w ten sposób próbowac dawać Oliwce pić.
 
Moja Olcia ładnie pije z niekapka, a jak się opiera o łóżko i przechyla głowę do tyłu gdy się picie kończy to można paść :-D:-D Ma go zawsze w zasiegu ręki i jak ma ochotę to pije.
Nawet ostatnio daje jej pić ze zwykłego kubka, tylko nauczona mocno ciągnać z niekapka cała się oblewa, za dużo nabiera do ust. :baffled:
Z butelki to dostaje mleczko no i czasem herbatkę, ale na porządku dziennym niekapek z wodą Gerber, której dość dużo pije.
A powiem Wam, że Wiktorek choć duży chop, to jeszcze czasem lubi wypiś grysik z butelki :happy:
 
A u nas sukces - Martynka lubi i co najważniejsze umie pić z bidonu przez słomkę. Zamarłam jak się zaciągnęła przy pierwszym użyciu, a tu elegancko wszystko pomalutku połknięte :-)
 
reklama
A u nas nadal mloda pije z butelki.Niekapka to ona lubi ale tylko do zabawy.A z kubeczka jeszcze nie probowalam ale juro zobaczymy jak jej to pojdzie;-) I tez pije jak maly smok:tak:
 
Do góry