reklama

Kosz

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2011' rozpoczęty przez Ssabrinaa, 28 Marzec 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Ssabrinaa

Ssabrinaa Podwójna Mama ☺️

Ja nikogo nie chce pominac :eek: w pierwszym poscie wyraznie pisze ze czekam na wasze dane,ktore macie wyslac do mnie w wiadomosci prywatnej :tak: a Temat listopadowych mamusiek mial zostac bez komentarzy i zadnych innych postow :eek::-D

2. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Witajcie,
    poszukujemy osoby chętnej do moderowania tego działu. Najlepiej kogoś kto bywa w tym dziale regularnie jest akceptowany przez osoby udzielające się w dziale.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia

3. reklama
  4. Justynaz

Justynaz Fanka BB :)

Założyłam temat, aby dzielić się naszymi ,,zmaganiami,, z maluszkami po porodzie.
    Jak mijają nocki, jak mijają dnie... Czy są jakieś komplikacje z pępuszkiem, moze problemy z jedzeniem lub czymś innym.
    Zawsze można podzielić się jakimiś radami...
    Jest juz kilka mamusiek które mają swoje pociechy przy sobie, więc temat uważam za otwarty ;-)

5. reminiscence81

reminiscence81 Początkująca w BB

Drogie mamy,
    proszę Was o wsparcie w konkursie ząbkowym:)
    Wasze maleństwa jeszcze nie startują w konkursie więc nie jesteśmy dla Was konkurencją, dlatego proszę o głosik:)
    Wy zapewne też nie raz będziecie w takiej sytuacji, bo wszystkie konkursy też i na Wasze maleństwa czekają:)
    Chociaż zerknijcie na link, może uśmiech córeczki Was zachęci do oddania głosu?:)
    Calgel

6. Julianna_Szcz

Julianna_Szcz Fanka BB :)

coraz więc mam zaczyna podawac maluszkom cos wiecej niz mleczko, wiec sądzę, że pora na konkretny osobny temat ;)

Ostatnia edycja: 11 Luty 2012
  7. Julianna_Szcz

Julianna_Szcz Fanka BB :)

Ja podałam młodemu jakoś tydzień temu trochę jabłuszka, 2 dni późńiej marchewki i nie skończyło się najlepiej- problem z kupką, płacz i kolka :/ Więc poczekam jeszcze trochę, na razie daje mu po 2-3 łyżeczki Bobovita " winogrona z koperkiem włoskim i rumiankiem" do picia.

8. andrzelika1989

andrzelika1989 Fanka BB :)

julianna już jest założony taki temat i tam już są opisane przepisy itp

9. Anek82

Anek82 Fanka BB :)

10. reklama
  11. andrzelika1989

andrzelika1989 Fanka BB :)

:tak::-) to może usuń ten

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum