reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Ssabrinaa

Podwójna Mama ☺️
Dołączył(a)
2 Listopad 2009
Postów
4 886
Miasto
Doncaster(UK)
Ja nikogo nie chce pominac :eek: w pierwszym poscie wyraznie pisze ze czekam na wasze dane,ktore macie wyslac do mnie w wiadomosci prywatnej :tak: a Temat listopadowych mamusiek mial zostac bez komentarzy i zadnych innych postow :eek::-D
 
reklama
Witajcie,
poszukujemy osoby chętnej do moderowania tego działu. Najlepiej kogoś kto bywa w tym dziale regularnie jest akceptowany przez osoby udzielające się w dziale.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia
 
Założyłam temat, aby dzielić się naszymi ,,zmaganiami,, z maluszkami po porodzie.
Jak mijają nocki, jak mijają dnie... Czy są jakieś komplikacje z pępuszkiem, moze problemy z jedzeniem lub czymś innym.
Zawsze można podzielić się jakimiś radami...
Jest juz kilka mamusiek które mają swoje pociechy przy sobie, więc temat uważam za otwarty ;-)
 
Drogie mamy,
proszę Was o wsparcie w konkursie ząbkowym:)
Wasze maleństwa jeszcze nie startują w konkursie więc nie jesteśmy dla Was konkurencją, dlatego proszę o głosik:)
Wy zapewne też nie raz będziecie w takiej sytuacji, bo wszystkie konkursy też i na Wasze maleństwa czekają:)
Chociaż zerknijcie na link, może uśmiech córeczki Was zachęci do oddania głosu?:)
Calgel
 
coraz więc mam zaczyna podawac maluszkom cos wiecej niz mleczko, wiec sądzę, że pora na konkretny osobny temat ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja podałam młodemu jakoś tydzień temu trochę jabłuszka, 2 dni późńiej marchewki i nie skończyło się najlepiej- problem z kupką, płacz i kolka :/ Więc poczekam jeszcze trochę, na razie daje mu po 2-3 łyżeczki Bobovita " winogrona z koperkiem włoskim i rumiankiem" do picia.
 
julianna już jest założony taki temat i tam już są opisane przepisy itp
 
reklama
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry