reklama

Kosz

Temat na forum 'Częstochowa' rozpoczęty przez MSZ Czestochowa, 18 Listopad 2009.

1. MSZ Czestochowa

MSZ Czestochowa Początkująca w BB

Witam!
    Chciałam Państwu opowiedzieć o projekcie ustawy, o niektórych zawodach medycznych, zawód opiekunka dziecięca będzie wymagał uzyskania odpowiednich kwalifikacji, dzięki której opiekunki dziecięce będą musiały mieć ukończoną szkołę medyczną.
    Celem projektowanej ustawy jest uregulowanie w sposób kompleksowy kwalifikacji i zasad wykonywania wybranych zawodów medycznych, które nie objęte są dotychczas regulacjami ustawowymi w Polsce, a uregulowane są w innych państwach członkowskich Unii Europejskiej.)

Jak podkreśla Ministerstwo Zdrowia, w Polsce nie ma jednolitych zasad określających dostęp do wykonywania tych \"bardzo odpowiedzialnych zawodów\". Dlatego zdarza się, że w systemie ochrony zdrowia pracują osoby, które nie mają właściwych kwalifikacji, a wykonują zawód medyczny na zasadzie przyuczenia. Stworzenie rejestru osób wykonujących zawody związane z medycyną zakłada projekt ustawy o niektórych zawodach medycznych.
    W 2010 roku ta ustawa ma wejść.Więc jest to już \"ostatni dzwonek\".
    Medyczne Studium Zawodowe w Częstochowie kształci w zawodzie Opiekunki Dziecięcej, dzięki czemu absolwenci naszej szkoły uzyskują pełne kwalifikacje do wykonywania zawodu.
    Nie ma ograniczeń wiekowych!
    Medyczne Studium Zawodowe w Częstochowie
    ul. Kopernika 16/18
    Tel. 034-361-33-95
    kierunek Opiekunka dziecięca.
    Szkoła policealna: wymagane wykształcenie średnie- (nie wymagamy matury)
    Zawód: Opiekunka dziecięca
    Symbol cyfrowy zawodu: 513[01> /SP/ MZiOS / 1998.06.29
    Czas trwania nauki: 2 lata – tryb np. piątek, sobota, niedziela.
    Nauka kończy się egzaminem zawodowym potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.
    Nauka w Medycznym Studium Zawodowym gwarantuje zdobycie profesjonalnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej z zakresu opieki nad dzieckiem.
    Praktyki bezpłatnie zapewnia szkoła.
    Do Medycznego Studium Zawodowego w Częstochowie przyjmowani są absolwenci liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego, technikum, liceum uzupełniającego i technikum uzupełniającego. (nie wymagamy matury)

POSIADAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA!!!

ul. Kopernika 16/18
    42-200 Częstochowa
    tel. (034) 361 33 95
    e-mail:sekretariat@msz.czest.pl

POSIADAMY JESZCZE WOLNE MIEJSCA!!!

2. A-ASIA

A-ASIA Fanka BB :)

witam
    może są tu tegoroczne ciężarówki??

3. reklama
  4. Megumi

Megumi Aktywna w BB

Witam sąsiadkę:)

5. A-ASIA

A-ASIA Fanka BB :)

ooo... w końcu ktoś się odezwał!! a już traciłam nadzieję, że spotkam tu kogoś do pogaduszek... miło mi :)

6. mloda_mamusia1

mloda_mamusia1 Podwójna mama ;)

Witam, co prawda jestem już po porodzie, ale to było całkiem niedawno:-p Pozdrawiam!

7. agawkl

agawkl Zaangażowana w BB

Witam i melduję się w szacownym gronie ;-)

8. Angelus3376

Angelus3376 Mama Natana&Jordana&Wiki

Witam serdecznie Koleżanki,
    to mój trzeci Dzidziuś. Termin na 10 września. Mam dwóch synusiów 12 i 9 lat. Teraz podobno będzie dziewczynka...

9. majka2600

majka2600 Zaciekawiona BB

I ja dołączę...witajcie kochane.
    Mój drugi synek urodził się 26.03.2010 :)

10. reklama
  11. gosiaczek2010

gosiaczek2010 Początkująca w BB

Ja też się dołańczam chociaż urodziłam mojego synka Kacperka 7 marca 2010roku o 14:50

12. justa2259

justa2259 Zaciekawiona BB

Pomóżcie mi bo kompletnie się na tym nie znam, jaki fotelik i wózek kupić który będzie funkcjonalny i bezpieczny.

Poleć forum