reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

reklama
Witajcie ponownie,
stworzyłam profil na FB Dobry Poród w Częstochowie
https://www.facebook.com/pages/Dobry-poród-w-Częstochowie/230370430340512?sk=info

Bezpłatne spotkania informacyjne dla przyszłych rodziców


Misja:

- promocja porodów drogami i siłami natury
- wsparcie dla kobiet przed i po cesarskim cięciu
- promocja karmienia piersią
- wzmacnianie poczucia kompetencji u młodych matek


Tematyka spotkań m.in.:

Poród aktywny, poród świadomy
Decyduj o swoim porodzie - prawa rodzącej
Blisko mamy - pierwszy kontakt skóra do skóry po porodzie
Odczaruj swój poród - spotkania terapeutyczne po ciężkich porodach

Jak działamy?
Organizujemy bezpłatne tematyczne spotkania.


Bardzo serdecznie zapraszam!
 
Szanowne Panie, Szanowni Rodzice!

pilnie potrzebuję skontaktować się z jakąś parą/osobą starającą się o zabieg in vitro z Częstochowy lub okolic. Bardzo proszę o szybki kontakt drogą mejlową.

Mika
 
Witam! Mam taką sprawę. Otóż w październiku składałam papiery w MOPSie o zasiłek wychowawczy i rodzinny. Wcześniej pobierałam te zasiłki z GOPSu w Rędzinach (wynajęłam mieszkanie w Częstochowie i skierowali mnie do mopsu). W MOPSie złożyłam komplet dokumentów, tylko, że obawiam się, że księgowa wydała mi za mało ZUS Rmua, ponieważ miało być za cały rok 2010, a wydała mi za okres wychowawczego, czyli od 14 lipca 2010, sierpien, wrzesień, listopad i grudzień. Ominęła w ogóle październik, i miesiące, od początku roku. Gdy składałam w MOPSie papiery, i pytałam się, czy mam donieść brakujące rmua, powiedziała, że nie wie, i jeżeli coś będzie nie tak, to zadzwonią do mnie z Niepodległości. Problem w tym, że popsuła mi się karta sim, od telefonu, który podałam w papierach, i nie wiem czy przyślą mi jakieś wezwanie pocztą, czy co. Proszę o jakieś rady, co mam zrobić!

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam!
 
reklama
Znajdź nr w necie i zadzwoń do nich.
Generalnie decyzję powinnaś dostać pocztą ale nie czekaj bo może być odmowna w związku z brakiem dokumentów.
 
Do góry