reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

koszmar nocny

Dołączył(a)
15 Listopad 2011
Postów
7
Pomocy!Moja córcia ma 2 miesiące i nie śpi po nocach.Wieczór to najgorsza pora dnia,bo boimy się co nas czeka w nocy.Godziny noszenia na rękach,każde odłożenie do łóżeczka kończy się płaczem.Już nawet dokarmiałam Lenkę sztucznym mlekiem z obawy,że nie dojada,ale nie skutkuje,jak też inne mądre sposoby.W dzień potrafi przespać 3godz bez budzenia się i jedzenia.Śpimy z mężem na zmianę.Cierpi na tym starsza córka,bo w dzień nie mam siły na zabawy z nią.
 
reklama
Stosowałam różne leki na kolke,ale pediatra stwierdziła,że bóle brzuszka pojawiają się z przejedzenia,bo dziecko szybko przybiera na wadze(co dla mnie jest troche śmieszne,ale może się nie znam).Ale problem ze spaniem to chyba nie wina brzuszka,bo mała śpi na rękach jak jest noszona.Twardy sen przychodzi dopiero nad ranem.
 
nie chce Cie straszyc ale moj syn ma 2 lata i od urodzenia wrzeszczy cale noce .. po 20 albo i wiecej razy sie budzi ... :/ nigdy w zyciu nie przespal mi calej nocy lekarze mówią ze wyrosnie z tego..
 
A moze zabierz ja do swojego łozka daj cycka i spijcie razem
a co do nocnego darcia to moze byc pierwsza oznaka ADHD
moj synek nie płakał ale sie budził bo chciał cycka po kilkanaście razy zaczął przesypiac noce jak go odstawiłam (2,5 roku) chociaz zdarza sie ze jeszcze chce pic...
 
Gdyby choć zasypiała na godzinkę bylabym szczęśliwa.Jej drzemki trwają kilka minut i dalej noszenie.Te ciągłe zmęczenie nie pozwala w pełni cieszyć się dzieckiem.Pierwsza córka też często wstawała w nocy,ale tylko do jedzenia i dalej spała.Myślałam,że przy drugim dziecku będę mądrzejsza,ale uczę się wszystkiego od nowa.
 
reklama
Hej, ja też miałam takie problemy z moim synkiem, trzy miesiące mi płakał. Moim sposobem było spanie z nim na brzuchu u mnie, tylko w ten sposób mogłam złapać trochę snu. tak spał i w dzień i w nocy, niestety mnie unieruchamiając, ale czego się nie robi, żeby się trochę zdrzemnąć. Przeszło mu jak skończył cztery miesiące i od tej pory śpi z powrotem w swoim łóżeczku. Powodzenia.
 
Do góry