reklama

koszmar

Temat na forum 'Zdrowe dziecko' rozpoczęty przez monika_kika, 6 Styczeń 2010.

1. monika_kika

monika_kika Zaciekawiona BB

Witam wszystkie mamy, nie wiem czy trafiłam pod dobre forum ale mam problem. Mój ośmiotygodniowy synek od kilku dni płacze przy jedzeniu, ale tylko w ciągu dnia w nocy je normalnie(karmie butelką) Czy któraś z Was miała też taki problem?? proszę o pomoc :(

Ostatnia edycja: 19 Marzec 2010
  2. beata1980

beata1980 Sierp 2007 czerw 2009

Monika jak z butelki to moze maly nietoleruje mleczka.. czasami trzeba zmienic na inne,moja mala tez plakala i strasznie sie jej ulewalo..zmenilam mleczko na inne i jest supera moze to kolki,ale jesli mowisz ze placze tylko przy karmieniu to chyba nie...,jesli to dluzej potrwa to moze pokarz malego Waszemu lekarzowi,tak na wszelki wypadek.Pozdrawiam.

3. reklama
  4. monika_kika

ale to możliwe, ze tylko w dzień a wnocy jest oki. mleczko już też mu zmieiłam

5. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

monika, moja mała miała kolki właśnie przy jedzeniu, ale na piersi. Na butli czasem. A mleko lepiej zmienić za porozumieniem z lekarzem.

6. monika_kika

ja zmieniłam mleko przy porozumieniu z lekarzem, dzisiaj odpukać było lepiej bo ani razu nie płakał, nie wiem czy iść do lekarza znów jeśli sie nie zmieni ??

7. anetah

anetah Zaangażowana w BB

Witam. U mojej córeczki było bardzo podobnie, w nocy ok a w dzień nie dała się nakarmić. Okazało się że przyczyną był stan zapalny w układzie moczowym, Dziecko cierpiało bo bolał ją brzuszek właśnie przy jedzeniu. Proponuję zrobić badanie moczu, uważam że nie zaszkodzi a wykluczysz taką ewentualność. Pozdrawiam.

8. iwi33

iwi33 Początkująca w BB

Witam.Co prawda mój synek za 2 tygodnie skończy już 5 lat,ale też mieliśmy taki problem.Płakał i prężył się przy jedzeniu zarówno z butli jak i z piersi.Odstawiliśmy zwykłe mleko , był na nutramigenie , ja nie jadłam nic mlecznegi itd.Nic nie pomagało.Samo przeszło po 3 miesiącach.Okazało się po dłuuuuuuugim czasie ,że był to chyba refluks i nic nie mogliśmy na to poradzić.Poprostu jego przewód pokarmowy musiał dojrzec .Pozdrawiam

9. monika_kika

ostatnio byłam na badaniach z małym ale nie z powodu płączu przy jedzeniu... miał wszytskie badania porobione i jest okazem zdrowia. martwie sie juz troche mniej ponieważ już tak nie płacze bardzo żadko się zdarza płacz więc chyba samo przejdzie...

10. reklama
  11. beata1980

beata1980 Sierp 2007 czerw 2009

No to super widocznie to byl problemik przejsciowy:happy2:;-)

12. monika_kika

wiidocznie kaprysik syna :)

Poleć forum