reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

koszmar

monika_kika

Początkująca w BB
Witam wszystkie mamy, nie wiem czy trafiłam pod dobre forum ale mam problem. Mój ośmiotygodniowy synek od kilku dni płacze przy jedzeniu, ale tylko w ciągu dnia w nocy je normalnie(karmie butelką) Czy któraś z Was miała też taki problem?? proszę o pomoc :(

Ostatnia edycja:
reklama

beata1980

Sierp 2007 czerw 2009
Miasto
NowyTarg ,Canada
Monika jak z butelki to moze maly nietoleruje mleczka.. czasami trzeba zmienic na inne,moja mala tez plakala i strasznie sie jej ulewalo..zmenilam mleczko na inne i jest supera moze to kolki,ale jesli mowisz ze placze tylko przy karmieniu to chyba nie...,jesli to dluzej potrwa to moze pokarz malego Waszemu lekarzowi,tak na wszelki wypadek.Pozdrawiam.

monika_kika

Początkująca w BB
ja zmieniłam mleko przy porozumieniu z lekarzem, dzisiaj odpukać było lepiej bo ani razu nie płakał, nie wiem czy iść do lekarza znów jeśli sie nie zmieni ??

Ostatnia edycja:

anetah

Aktywna w BB
Witam. U mojej córeczki było bardzo podobnie, w nocy ok a w dzień nie dała się nakarmić. Okazało się że przyczyną był stan zapalny w układzie moczowym, Dziecko cierpiało bo bolał ją brzuszek właśnie przy jedzeniu. Proponuję zrobić badanie moczu, uważam że nie zaszkodzi a wykluczysz taką ewentualność. Pozdrawiam.

Witam.Co prawda mój synek za 2 tygodnie skończy już 5 lat,ale też mieliśmy taki problem.Płakał i prężył się przy jedzeniu zarówno z butli jak i z piersi.Odstawiliśmy zwykłe mleko , był na nutramigenie , ja nie jadłam nic mlecznegi itd.Nic nie pomagało.Samo przeszło po 3 miesiącach.Okazało się po dłuuuuuuugim czasie ,że był to chyba refluks i nic nie mogliśmy na to poradzić.Poprostu jego przewód pokarmowy musiał dojrzec .Pozdrawiam

monika_kika

Początkująca w BB
ostatnio byłam na badaniach z małym ale nie z powodu płączu przy jedzeniu... miał wszytskie badania porobione i jest okazem zdrowia. martwie sie juz troche mniej ponieważ już tak nie płacze bardzo żadko się zdarza płacz więc chyba samo przejdzie...

Ostatnia edycja:
reklama
Do góry