reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

koszmar

monika_kika

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Styczeń 2010
Postów
22
Witam wszystkie mamy, nie wiem czy trafiłam pod dobre forum ale mam problem. Mój ośmiotygodniowy synek od kilku dni płacze przy jedzeniu, ale tylko w ciągu dnia w nocy je normalnie(karmie butelką) Czy któraś z Was miała też taki problem?? proszę o pomoc :(


 
Ostatnia edycja:
reklama
Monika jak z butelki to moze maly nietoleruje mleczka.. czasami trzeba zmienic na inne,moja mala tez plakala i strasznie sie jej ulewalo..zmenilam mleczko na inne i jest supera moze to kolki,ale jesli mowisz ze placze tylko przy karmieniu to chyba nie...,jesli to dluzej potrwa to moze pokarz malego Waszemu lekarzowi,tak na wszelki wypadek.Pozdrawiam.
 
ale to możliwe, ze tylko w dzień a wnocy jest oki. mleczko już też mu zmieiłam




 
Ostatnia edycja:
ja zmieniłam mleko przy porozumieniu z lekarzem, dzisiaj odpukać było lepiej bo ani razu nie płakał, nie wiem czy iść do lekarza znów jeśli sie nie zmieni ??









 
Ostatnia edycja:
Witam. U mojej córeczki było bardzo podobnie, w nocy ok a w dzień nie dała się nakarmić. Okazało się że przyczyną był stan zapalny w układzie moczowym, Dziecko cierpiało bo bolał ją brzuszek właśnie przy jedzeniu. Proponuję zrobić badanie moczu, uważam że nie zaszkodzi a wykluczysz taką ewentualność. Pozdrawiam.
 
Witam.Co prawda mój synek za 2 tygodnie skończy już 5 lat,ale też mieliśmy taki problem.Płakał i prężył się przy jedzeniu zarówno z butli jak i z piersi.Odstawiliśmy zwykłe mleko , był na nutramigenie , ja nie jadłam nic mlecznegi itd.Nic nie pomagało.Samo przeszło po 3 miesiącach.Okazało się po dłuuuuuuugim czasie ,że był to chyba refluks i nic nie mogliśmy na to poradzić.Poprostu jego przewód pokarmowy musiał dojrzec .Pozdrawiam
 
ostatnio byłam na badaniach z małym ale nie z powodu płączu przy jedzeniu... miał wszytskie badania porobione i jest okazem zdrowia. martwie sie juz troche mniej ponieważ już tak nie płacze bardzo żadko się zdarza płacz więc chyba samo przejdzie...





 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry